Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Безопераційний Elos-ліфтинг в

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Херсон» з радістю готові запропонувати своїм клієнтам абсолютно нову технологію - Елос-омолодження, яка поєднує одночасно дії оптичної і біполярної електричної енергії в різних поєднаннях. Даний метод дуже швидко зайняв лідируючі позиції в сфері омолодження, тому що надає більш глибоке і, в той же, час дбайливе вплив, ніж інші методи, такі як пластична операція, фотоомолоджування, лазерне омолодження та інші.

ELOS-омолодження основується на технології електро-оптичного синергізму. Іншими словами, це унікальне поєднання двох типів енергій - світлової енергії і електричного струму високої частоти. В результаті стимулюється вироблення власного еластинового комплексу шкіри, синтез нового колагену в її глибинних шарах.

У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЕСТЕТІК ХЕРСОН» з допомогою ТЕХНОЛОГІЇ ELOS-ОМОЛОДЖУВАННЯ УСПІШНО РОЗВ'ЯЗУЮТЬСЯ НАСТУПНІ косметологічні ПРОБЛЕМИ:

  • Разглажування зморшок;

  • Підтягування шкіри (безопераційна підтяжка обличчя);

  • Ліфтинг області овалу обличчя і шиї;

  • Омолодження шкіри обличчя, грудей, рук, живота і сідниць;

  • Різні види пігментації, судинні «зірочки», розтяжки.

  • Технологія Елос-омолодження оптимальна як для чоловіків, так і для жінок від 30 років.

Відчуття дискомфорту від впливу Елос-апарату зведені до мінімуму, немає необхідності в застосуванні знеболюючих препаратів.

Кількість сеансів Елос омолодження залежить від поточного стану вашої шкіри. Так, для комплексної і довгостроковій підтяжки шкіри досить п'яти-шести сеансів раз в три тижні.

Відразу ж після процедури ви можете повернутися до свого звичайного життя, зважаючи на повну відсутність почервоніння, лущення або набряків, причому як відразу після процедури, так і через деякий час.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

Наши СПЕЦИАЛИСТЫ

все специалистыСпеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна Анатоліївна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна АнатоліївнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2007р. - Херсонський базовий медичний коледж

2007р. - Курси за спеціальністю «Косметолог-масажист»

2007р. - косметолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показать полный текст
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна Іванівна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна ІванівнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2001р. - Закінчила Бериславське медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа".

2001р. - Курси за спеціальністю "Косметолог-візажист.

2005р. - Кваліфікація медсестри дерматологічних відділень і кабінетів.

2006р. - Спеціаліст естетичної медицини МЦ "Оксфорд Медікал".

2008р. - II категорія за фахом "Сестринська справа".

2009р. - ЗКУ факультет "Фізреабілітації"

показать полный текст

отзывы
Ольга 10-05-2020 Была на приёме у косметолога-дерматолога Калиниченко Алёны Юрьевны. Очень внимательный врач! Проконсультировала и учла все особенности организма, прежде чем начать непосредственно процедуру.
Шеремет Эллина Валерьевна 23-05-2015 Хочу поблагодарить замечательного специалиста Татьяну Площанскую за то, что сделала меня еще лучше!!! Делала курс ELOS эпиляции больше года назад. Мне потребовалось 7 процедур на подмышки и глубокое бикини, чтобы полностью избавиться от ненужной растительности. Теперь, спустя 1 год и 2 месяца, иду на повторную процедуру, которую нужно делать 1 раз в год, но уже на новый аппарат. Испытаю - напишу свой отзыв!!! Вообще, я довольна! И отдельное спасибо Тане за внимательное отношение!!!!
Буркот Наталья 09-10-2014 некоторое время назад обратилась в клинику по поводу сосудов на лице(купероз), не могу сказать что он был безумно заметен, но хотелось его "убрать". Выбирала клинику с хорошей репутацией , все таки лицо, и куда попало не собиралась. У косметолога уточнила по поводу пигментации после процедуры лазерного удаления купероза, меня убедили, что все будет в порядке, и косметолог еще отшутилась мол если что и пигментацию уберем. Процедура заняла минут 15-20, после чего мне сказали наносить на участки после лазера "Пантенол" и отправили домой! На второй день лицо покрылось ожоговыми корками, я поехала в клинику раньше назначенного времени( записана была только через две недели), косметолог осмотрела и сказала дальше наносить "Пантенол". И когда ожоги сошли, то на их месте появились ужасные пигментные пятна, именно то о чем я уточняла, больше в клинику я не поехала, и на сегодняшний день я не могу выйти из дома не нанеся предварительно корректор и пудру на лицо, без солнце защитного крема боюсь даже на балкон выйти, так как после солнца(особенно летом было трудно) пигментация усиливается!!!!!Вот так вот я сходила в известную клинику!!! Спасибо Вам!!!!Я не знаю появится ли комментарий на вашем сайте, но хотелось вам написать БОЛЬШУЮ благодарность за"красоту" на лице!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом