Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Ін'єкційний ліполіз в

Краса вимагає жертв. Це відома максима змушує жінок з останніх сил «гарувати» в спортзалі, обливаючись потом і слізьми. Інші вважають за краще дієти і нерідко доводять себе до повного фізичного виснаження. Однак існує природний шлях вигнання жирових відкладень - ліполіз. Ця косметична процедура - заснована на розщепленні жиру внутрішніми ферментами. Таким ферментом в нашому організмі є стеапсін.

ЩО ТАКЕ ІН'ЄКЦІЙНИЙ ЛІПОЛІЗ?

Нехірургічний або мінімально інвазивний вплив включає технології, що використовують нагрівання, охолодження, а також інжекторні препарати. Ін'єкційний ліполіз видаляє жирові відкладення навколо зони ін'єкції за допомогою молекулярного розщеплення. Найбільш поширеним препаратом, використовуваним для руйнування і видалення жирових клітин, є дезоксихолева кислота. Її формула схвалена Управлінням з контролю продуктів і ліків (FDA).

Залежно від застосовуваного обладнання ліполіз може бути голчастим, ін'єкційним або електродним. Не дивуйтеся, якщо шкіра в зоні ін'єкції відчуває неприємне печіння. Дискомфорт даного роду - ніщо, в порівнянні з наслідками хірургічного втручання.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ІН'ЄКЦІЙНИЙ ЛІПОЛІЗ?

Було б помилкою вважати ліполіз виключно жіночим засобом. До цього безболісного і безпечного способу скорочення обсягів все частіше вдаються чоловіки. Це не дивно, адже з віком шкіра стає в'ялою, втрачає тонус і обростає надмірними жировими тканинами.

Звичайно, здоровий спосіб життя, правильне харчування і спеціальні фізичні вправи можуть повернути нашій шкірі пружність. До деякої міри і через досить тривалий час. Але «красивий фасад» потрібен нам зараз! Не забувайте при цьому про генетичну схильність до накопичення жиру. Все це змушує звертатися до дієвих методів корекції об'єму.

ЛІПОЛІЗ ЕФЕКТИВННО УСУВАЄ:

  • друге підборіддя;

  • надлишкові підшкірні скупчення жирових тканин в найбільш ніжних і чутливих місцях поверхні тіла;

  • целюліт.

СУТЬ ЯВИЩА

У жирових тканинах накопичуються токсичні речовини, які не були евакуйовані в результаті метаболічних процесів. Слід пам'ятати, що деякі токсини не виводяться з організму навіть при відмінному обміні речовин. У цьому полягає виняткова користь ліполізу, якому важко підібрати заміну. Вплив ін'єкційного ліполізу відбувається на локальному рівні, в зоні проведення нехірургічного втручання.

Разом з жировими тканинами організм позбавляється застояної лімфатичної рідини. Природним наслідком процедури є поліпшення емоційного фону і фізичного самопочуття. До позитивних наслідків ліполізу можна віднести:

  • нормалізацію функціонування ЦНС;

  • вирівнювання гормонального фону;

  • поліпшення роботи ендокринної системи;

  • тонізування шкірних покривів.

Липоліз оптимально скорочує жирові відкладення в області живота, стегон, сідниць, обличчя, підборіддя і так далі. Кількість процедур залежить від ділянки тіла і знаходиться в межах 3 - 10. Під впливом субстанції натурального походження жирові клітини розм'якшуються, а потім евакуюються з організму через печінку.

ІН'ЄКЦІЙНИЙ ЛІПОЛІЗ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У нашій клініці ми застосовуємо передові технології, що відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Процедура ін'єкційного ліполізу виконується без застосування анестезії. Клієнт відвідує лікаря в зручний для нього час, не порушуючи звичний графік життя і діяльності.

У клініці «Оксфорд Медікал» працюють тільки кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо передове обладнання та якісні препарати. В результаті лікування клієнт отримує гладку шкіру, позбавлену слідів і шрамів. У нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію і моральну підтримку.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Ольга 10-05-2020 Была на приёме у косметолога-дерматолога Калиниченко Алёны Юрьевны. Очень внимательный врач! Проконсультировала и учла все особенности организма, прежде чем начать непосредственно процедуру.
Шеремет Эллина Валерьевна 23-05-2015 Хочу поблагодарить замечательного специалиста Татьяну Площанскую за то, что сделала меня еще лучше!!! Делала курс ELOS эпиляции больше года назад. Мне потребовалось 7 процедур на подмышки и глубокое бикини, чтобы полностью избавиться от ненужной растительности. Теперь, спустя 1 год и 2 месяца, иду на повторную процедуру, которую нужно делать 1 раз в год, но уже на новый аппарат. Испытаю - напишу свой отзыв!!! Вообще, я довольна! И отдельное спасибо Тане за внимательное отношение!!!!
Буркот Наталья 09-10-2014 некоторое время назад обратилась в клинику по поводу сосудов на лице(купероз), не могу сказать что он был безумно заметен, но хотелось его "убрать". Выбирала клинику с хорошей репутацией , все таки лицо, и куда попало не собиралась. У косметолога уточнила по поводу пигментации после процедуры лазерного удаления купероза, меня убедили, что все будет в порядке, и косметолог еще отшутилась мол если что и пигментацию уберем. Процедура заняла минут 15-20, после чего мне сказали наносить на участки после лазера "Пантенол" и отправили домой! На второй день лицо покрылось ожоговыми корками, я поехала в клинику раньше назначенного времени( записана была только через две недели), косметолог осмотрела и сказала дальше наносить "Пантенол". И когда ожоги сошли, то на их месте появились ужасные пигментные пятна, именно то о чем я уточняла, больше в клинику я не поехала, и на сегодняшний день я не могу выйти из дома не нанеся предварительно корректор и пудру на лицо, без солнце защитного крема боюсь даже на балкон выйти, так как после солнца(особенно летом было трудно) пигментация усиливается!!!!!Вот так вот я сходила в известную клинику!!! Спасибо Вам!!!!Я не знаю появится ли комментарий на вашем сайте, но хотелось вам написать БОЛЬШУЮ благодарность за"красоту" на лице!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом