Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування акне за технологією ELOS в

   Вугрі і прищі можуть бути нормою в підлітковому періоді, але лише в певних межах. Коли обличчя (а також плечі, спина, сідниці) суцільно покриваються гнойничками, а чорні вугрі регулярно запалюються - це однозначно вимагає розв'язання за допомогою фахівця. Але не тільки підлітки страждають акне. Багато дорослих внаслідок неправильного харчування, стресу, недостатній догляд за шкірою, різних ендокринних хвороб можуть безуспішно боротися з прищами протягом усього життя. В такому випадку на допомогу приходить лікування акне за технологією ELOS.

Принцип дії ELOS

Залишати вугровий висип на самоплив досить ризиковано - вона може перерости в більш серйозні проблеми:

  • фурункульоз;
  • абсцеси;
  • атрофічні або гіпертрофічні рубці;
  • гіперпігментацію.

Це - серйозні патології, які зіпсують життя підлітка на багато років. Крім джерела постійних інфекцій, гнійні прищі стають причиною соціальних проблем, комплексів, депресій.

ЕЛОС-лікування вугрової хвороби давно набуло популярності у всьому світі, де є чи не варіантом звичайної повсякденної гігієни обличчя у підлітків. В нашій країні процедура поки недостатньо відома, але все більше людей відкривають її для себе як єдиний шанс назавжди позбутися від прищів.

Суть лікування акне за технологією ELOS стає зрозумілою вже із самої назви, яке розшифровується як Electro Optical Synergy - електромагнітна синергія. За допомогою спеціальної апаратури шкіра піддається впливу світлової і електромагнітної енергій одночасно. Вони доповнюють один одного і підсилюють ефект, що і називається синергією. Кожна з них окремо давала б менш значущий результат, ніж разом.

Ці хвилі знищують патогенні мікроорганізми, звужують пори, знижують вироблення шкірного сала.

Як проводиться процедура?

Лікувальний процес складається з декількох основних етапів і не вимагає від пацієнта особливої ​​підготовки:

  • шкіра обробляється антисептиками, очищається від пилу і шкірного жиру;
  • спеціальний апарат прикладається до оброблюваних ділянок;
  • він охолоджує шкіру, вирівнюючи температуру між запаленими і здоровими ділянками. Також завдяки цьому не потрібно анестезія;
  • практично відразу ж за цим відбувається нагрівання уражених тканин. Короткі спалахи дають сильні світлові пучки. Вони проникають глибоко в шкіру, де гасяться волосяними цибулинами, капілярами, гнійними утвореннями. Це призводить до перетворення світлової енергії в теплову, що покращує провідність тканин для радіочастотних хвиль;
  • апарат подає електромагнітні імпульси на радіочастотах, що руйнує уражені області, знищує бактерії, очищає пори від гною і шкірного жиру. Без попереднього нагріву ефективність впливу була б в рази нижче;
  • все це відбувається моментально - людина може бачити лише спалахи світла, в той час як за ці миті всередині шкіри відбуваються складні хіміко-біологічні процеси.

Результати і тривалість ефекту

Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» для повного лікування акне за технологією ELOS рекомендують 8-10 процедур, що проводяться двічі в тиждень. Помітні результати будуть помітні вже після другого-третього відвідування, але остаточний ефект вийти досягти тільки пройшовши повноцінний курс.

Папули в глибоких шарах шкіри (підшкірні гнійники) можуть зажадати більш тривалого лікування, а згодом - періодичної підтримуючої терапії раз в кілька місяців.

Запишіться до фахівця для проведення первинного прийому та консультації, для визначення типу ураження і розробки індивідуального плану лікування.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

Наши СПЕЦИАЛИСТЫ

все специалистыСпеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна Анатоліївна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна АнатоліївнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2007р. - Херсонський базовий медичний коледж

2007р. - Курси за спеціальністю «Косметолог-масажист»

2007р. - косметолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показать полный текст
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна Іванівна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна ІванівнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2001р. - Закінчила Бериславське медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа".

2001р. - Курси за спеціальністю "Косметолог-візажист.

2005р. - Кваліфікація медсестри дерматологічних відділень і кабінетів.

2006р. - Спеціаліст естетичної медицини МЦ "Оксфорд Медікал".

2008р. - II категорія за фахом "Сестринська справа".

2009р. - ЗКУ факультет "Фізреабілітації"

показать полный текст

отзывы
Ольга 10-05-2020 Была на приёме у косметолога-дерматолога Калиниченко Алёны Юрьевны. Очень внимательный врач! Проконсультировала и учла все особенности организма, прежде чем начать непосредственно процедуру.
Шеремет Эллина Валерьевна 23-05-2015 Хочу поблагодарить замечательного специалиста Татьяну Площанскую за то, что сделала меня еще лучше!!! Делала курс ELOS эпиляции больше года назад. Мне потребовалось 7 процедур на подмышки и глубокое бикини, чтобы полностью избавиться от ненужной растительности. Теперь, спустя 1 год и 2 месяца, иду на повторную процедуру, которую нужно делать 1 раз в год, но уже на новый аппарат. Испытаю - напишу свой отзыв!!! Вообще, я довольна! И отдельное спасибо Тане за внимательное отношение!!!!
Буркот Наталья 09-10-2014 некоторое время назад обратилась в клинику по поводу сосудов на лице(купероз), не могу сказать что он был безумно заметен, но хотелось его "убрать". Выбирала клинику с хорошей репутацией , все таки лицо, и куда попало не собиралась. У косметолога уточнила по поводу пигментации после процедуры лазерного удаления купероза, меня убедили, что все будет в порядке, и косметолог еще отшутилась мол если что и пигментацию уберем. Процедура заняла минут 15-20, после чего мне сказали наносить на участки после лазера "Пантенол" и отправили домой! На второй день лицо покрылось ожоговыми корками, я поехала в клинику раньше назначенного времени( записана была только через две недели), косметолог осмотрела и сказала дальше наносить "Пантенол". И когда ожоги сошли, то на их месте появились ужасные пигментные пятна, именно то о чем я уточняла, больше в клинику я не поехала, и на сегодняшний день я не могу выйти из дома не нанеся предварительно корректор и пудру на лицо, без солнце защитного крема боюсь даже на балкон выйти, так как после солнца(особенно летом было трудно) пигментация усиливается!!!!!Вот так вот я сходила в известную клинику!!! Спасибо Вам!!!!Я не знаю появится ли комментарий на вашем сайте, но хотелось вам написать БОЛЬШУЮ благодарность за"красоту" на лице!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом