Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Омолодження шкіри з апаратом Avrora в

Виглядати якомога краще і привабливіше - в наш час це стало змаганням, де перемога досягається за всяку ціну. Подібним змагальним процесом охоплені не лише зірки шоу-бізнесу та публічні люди, але і звичайні жінки, для яких виглядати молодо і привабливо значно складніше в силу відсутності «під рукою» прогресивних технологій телебачення і комп'ютерної обробки. Естетична медицина не всесильна, але з кожним днем ​​вона стає все більш універсальною і доступною. Крім того, якщо раніше ліфтинг або підтяжка шкіри досягалася виключно за допомогою хірургічної операції, сьогодні ця проблема вирішувана більш щадними методами.


Спалах краси - так сьогодні в усьому світі називають передову технологію ELOS-омолодження. Вплив потужного пучка видимого світла на поверхневі і глибокі шари шкіри викликає синтез колагену і еластину, які, як відомо, забезпечують нашій шкірі пружність і еластичність. Внаслідок такого впливу істотно коригуються носогубні складки, глибокі зморшки на лобі, дрібні зморшки навколо очей. Процедура складається з двох етапів. Варіюючи ступінь впливу проникаючої здатності пучка світла, лікар-дерматолог проводить спочатку процедуру омолодження. В ході такої процедури є формування нового колагенові волокна. Потім, змінюючи насадку, проводиться процедура ліфтингу, в ході якої підтягується сполучна тканина, а м'язи знову набувають тонус. Ефект натягу шкіри - це не єдиний результат ELOS-омолодження. Омолодження, як ми вже говорили, це не тільки порятунок від зморшок, це порятунок від усіх неестетичних змін, які відбуваються зі шкірою з віком: пігментації будь-якого походження, видимих ​​судинних дефектів і почервоніння шкіри. Під час лікувального сеансу відбувається глибоке зволоження шкіри і вирівнювання її тону.

Мороз Олена, дерматолог міжнародного медичного центру «Оксфорд Медікал»:

- Слід зазначити, що особлива цінність цих процедур, крім їх потужного омолоджуючого ефекту, полягає в тому, що, незважаючи на всю свою серйозність, вони не виводять жінку з соціального життя. ELOS-процедури, хоч і можна порівняти по своєму ефекту з хірургічною підтяжкою шкіри, вони, тим не менш, не йдуть ні в яке порівняння з пластичною операцією. Шкіру не ріжуть і не натягують. Період реабілітації в принципі відсутня, це не місяць і не півроку як при хірургічній операції. Та й що говорити, ELOS-процедури повністю виключають ризик нанесення шкоди Вашому фізичному і психічному здоров'ю. Кількість процедур призначається індивідуально. Воно залежить від віку жінки, від особливостей шкіри. Процедури виконуються за чітким графіком: один раз в 3-4 тижні. Найчастіше немає сенсу, так як мова йде про природний процес вироблення колагену. Через місяць після останньої процедури досягається максимальний ефект. Так, ELOS-процедура омолодження і ліфтингу для терплячих, але, повірте, це того варте!


( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

Наши СПЕЦИАЛИСТЫ

все специалистыСпеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна Анатоліївна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Савченко Ольна Анатоліївна
Савченко Ольна АнатоліївнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2007р. - Херсонський базовий медичний коледж

2007р. - Курси за спеціальністю «Косметолог-масажист»

2007р. - косметолог МЦ «Оксфорд Медікал»

показать полный текст
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна Іванівна Спеціаліст з естетичної медицини
Спеціаліст з естетичної медицини: Площанська Тетяна Іванівна
Площанська Тетяна ІванівнаСпеціаліст з естетичної медицини

информация о враче

2001р. - Закінчила Бериславське медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа".

2001р. - Курси за спеціальністю "Косметолог-візажист.

2005р. - Кваліфікація медсестри дерматологічних відділень і кабінетів.

2006р. - Спеціаліст естетичної медицини МЦ "Оксфорд Медікал".

2008р. - II категорія за фахом "Сестринська справа".

2009р. - ЗКУ факультет "Фізреабілітації"

показать полный текст

отзывы
Ольга 10-05-2020 Была на приёме у косметолога-дерматолога Калиниченко Алёны Юрьевны. Очень внимательный врач! Проконсультировала и учла все особенности организма, прежде чем начать непосредственно процедуру.
Шеремет Эллина Валерьевна 23-05-2015 Хочу поблагодарить замечательного специалиста Татьяну Площанскую за то, что сделала меня еще лучше!!! Делала курс ELOS эпиляции больше года назад. Мне потребовалось 7 процедур на подмышки и глубокое бикини, чтобы полностью избавиться от ненужной растительности. Теперь, спустя 1 год и 2 месяца, иду на повторную процедуру, которую нужно делать 1 раз в год, но уже на новый аппарат. Испытаю - напишу свой отзыв!!! Вообще, я довольна! И отдельное спасибо Тане за внимательное отношение!!!!
Буркот Наталья 09-10-2014 некоторое время назад обратилась в клинику по поводу сосудов на лице(купероз), не могу сказать что он был безумно заметен, но хотелось его "убрать". Выбирала клинику с хорошей репутацией , все таки лицо, и куда попало не собиралась. У косметолога уточнила по поводу пигментации после процедуры лазерного удаления купероза, меня убедили, что все будет в порядке, и косметолог еще отшутилась мол если что и пигментацию уберем. Процедура заняла минут 15-20, после чего мне сказали наносить на участки после лазера "Пантенол" и отправили домой! На второй день лицо покрылось ожоговыми корками, я поехала в клинику раньше назначенного времени( записана была только через две недели), косметолог осмотрела и сказала дальше наносить "Пантенол". И когда ожоги сошли, то на их месте появились ужасные пигментные пятна, именно то о чем я уточняла, больше в клинику я не поехала, и на сегодняшний день я не могу выйти из дома не нанеся предварительно корректор и пудру на лицо, без солнце защитного крема боюсь даже на балкон выйти, так как после солнца(особенно летом было трудно) пигментация усиливается!!!!!Вот так вот я сходила в известную клинику!!! Спасибо Вам!!!!Я не знаю появится ли комментарий на вашем сайте, но хотелось вам написать БОЛЬШУЮ благодарность за"красоту" на лице!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом