Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Ультразвукова чистка обличчя в

   Чистка шкіри від пилу, шкірного сала, чорних крапок, комедонов і інших неприємних утворень є ефективною та доступною косметологічної процедурою. З її допомогою можна зменшити прояв акне, зробити шкіру більш свіжою та підтягнутою. Ще не так давно пілінг проводився вручну, після розпарювання. Але сучасні технології відкрили перед людьми всі переваги ультразвукової чистки.

Особливості процедури

Чистка шкіри ультразвуком виходить набагато глибше й ефективніше, ніж ручним способом. Спеціальна апаратура з плоскою лопаткою на кінці створює вібрації з ультразвуковою частотою. З їх допомогою здійснюється мікромасаж, поліпшується крово- і лімфоток. Вібрації «розхитують» і виводять назовні вміст шкірних пор - жир, пил, акне, вугри. При цьому глибокі шари не пошкоджуються, виключаючи ризик набряків, припухлості і почервоніння, що часто буває при ручному чищенні.

 Ультразвукова чистка дозволяє отримати такі результати:

 • виводить вміст розширених пор, після чого вони звужуються;
 • завдяки стимуляції кровообігу і лімфотоку шкіра отримує краще живлення, стає більш свіжою і підтягнутою;
 • відбувається нагрів тканин зсередини, що стимулює обмінні процеси.

Варто відзначити переваги чистки шкіри саме ультразвуком, в порівнянні з механічними способами:

 • відсутність мікротравм, почервоніння дозволяє проводити процедуру навіть напередодні важливих подій, де важливо уявити ідеальний колір обличчя;
 • після процедури не потрібна реабілітація, якийсь особливий догляд;
 • ефект моментальний - відразу після чистки результат;
 • може поєднуватися з іншими процедурами для догляду за шкірою;
 • практично не має протипоказань.

Етапи проведення ультразвукової чистки

   Чистка шкіри ультразвуком показана при різних відхиленнях, починаючи з банальної «втоми», продовжуючи чорними точками або прищами, і закінчуючи віковими змінами зі зниженим тургором. Оптимальний час і ступінь впливу апаратурою підбере лікар виходячи з типу шкіри і побажань пацієнта.

Сама процедура займає 30-40 хвилин, і складається з таких етапів:

 1. Підготовка. Лікар очистить шкіру, видалить залишки декоративної косметики, вуличного пилу, шкірного сала. Крім простого умивання використовуються спеціальні скраби.
 2. Розпарювання. Процедура допоможе розширити пори для подальшого полегшення видалення їх вмісту. З цією метою використовується ванночка з гарячими розчинами різних препаратів.
 3. Зволоження. Безпосередньо перед процедурою на шкіру наноситься спеціальний гель. Він не тільки зволожує поверхню, але і потрібний для поліпшення провідності ультразвукових хвиль всередину шкіри.
 4. Безпосередньо, вплив ультразвуком. Лопатку апарату прикладають під певним кутом до поверхні, і плавно проводять по оброблюваних ділянках. В цей час шкіра висихає, що свідчить про правильній обробці. Вся процедура триває 15-20 хвилин, в залежності від сили забруднення і кваліфікації лікаря.
 5. Залишки зволожуючого гелю видаляються, а на обличчя наноситься заспокійлива маска.

Ультразвукова чистка в «Оксфорд Медікал Херсон»

   Різні косметологічні процедури, в тому числі чистку шкіри ультразвуком, ви можете пройти в медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Херсоні. Ми створили оптимальні умови, що поєднують в собі комфорт з відповідальним підходом до асептики і антисептики. Кваліфіковані фахівці працюють на сучасній апаратурі, використовують тільки одноразові витратні матеріали та препарати з доведеною ефективністю.

Ми працюємо за попереднім записом, завдяки чому ви будете позбавлені від очікування в чергах і ризиків небажаних зустрічей. Для нашої роботи важливий кожен задоволений пацієнт, який отримав помітний, якісний результат.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Ольга 10-05-2020 Была на приёме у косметолога-дерматолога Калиниченко Алёны Юрьевны. Очень внимательный врач! Проконсультировала и учла все особенности организма, прежде чем начать непосредственно процедуру.
Шеремет Эллина Валерьевна 23-05-2015 Хочу поблагодарить замечательного специалиста Татьяну Площанскую за то, что сделала меня еще лучше!!! Делала курс ELOS эпиляции больше года назад. Мне потребовалось 7 процедур на подмышки и глубокое бикини, чтобы полностью избавиться от ненужной растительности. Теперь, спустя 1 год и 2 месяца, иду на повторную процедуру, которую нужно делать 1 раз в год, но уже на новый аппарат. Испытаю - напишу свой отзыв!!! Вообще, я довольна! И отдельное спасибо Тане за внимательное отношение!!!!
Буркот Наталья 09-10-2014 некоторое время назад обратилась в клинику по поводу сосудов на лице(купероз), не могу сказать что он был безумно заметен, но хотелось его "убрать". Выбирала клинику с хорошей репутацией , все таки лицо, и куда попало не собиралась. У косметолога уточнила по поводу пигментации после процедуры лазерного удаления купероза, меня убедили, что все будет в порядке, и косметолог еще отшутилась мол если что и пигментацию уберем. Процедура заняла минут 15-20, после чего мне сказали наносить на участки после лазера "Пантенол" и отправили домой! На второй день лицо покрылось ожоговыми корками, я поехала в клинику раньше назначенного времени( записана была только через две недели), косметолог осмотрела и сказала дальше наносить "Пантенол". И когда ожоги сошли, то на их месте появились ужасные пигментные пятна, именно то о чем я уточняла, больше в клинику я не поехала, и на сегодняшний день я не могу выйти из дома не нанеся предварительно корректор и пудру на лицо, без солнце защитного крема боюсь даже на балкон выйти, так как после солнца(особенно летом было трудно) пигментация усиливается!!!!!Вот так вот я сходила в известную клинику!!! Спасибо Вам!!!!Я не знаю появится ли комментарий на вашем сайте, но хотелось вам написать БОЛЬШУЮ благодарность за"красоту" на лице!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом