Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування алопеції в

З втратою волосся стикається практично кожна людина. Нормою вважається щоденна втрата від 50 до 150 волосинок. Однак, існує таке захворювання, як алопеція. При ньому пацієнт втрачає велику кількість волосся. При цьому волосся може випадати як на голові, так і на різних частинах тіла. Це може викликати дискомфорт у людини, виникають регулярні стреси. У клініці «Оксфорд Медікал Херсон» працюють досвідчені фахівці, які зможуть виявити причини захворювання і поліпшити загальний стан пацієнта.

Поширені причини

Існують різні форми алопеції. Серед них:

  • андрогенетична (найбільш поширена, 90% пацієнтів);
  • дифузна (5%);
  • вогнищева (4%).

Зустрічаються й інші форми, з якими стикається менше 1% пацієнтів. Дуже часто андрогенетична (також її називають андрогенною) алопеція є спадковою. Пацієнти можуть мати генетичну схильність. Особливості цієї форми хвороби полягають в тому, що волосяні фолікули уражаються дигідротестостероном (на активну форму тестостерону). Це провокує ослаблення волосся, а потім вони починають випадати. У пацієнта починають з'являтися залисини.

Дифузна алопеція відрізняється від андрогенетичної за своєю природою. До її розвитку може привести ряд факторів, зазвичай - збій роботи різних систем органів. У пацієнта спостерігається збій циклів розвитку волосся. При цьому для такої форми залисини не характерні, волосся випадає рівномірно, найчастіше - тільки по поверхні голови.

Для осередкової алопеції, як і для андрогенної, характерна поява залисин округлої форми. Вони можуть виникати як на голові, так і на тілі. При цьому особливість даної форми полягає в тому, що залисини можуть зарости самі по собі. Однак, це трапляється рідко. Вогнищева форма може бути як спадковою, так і набутою. Про точні причини хвороби часто буває неможливо дізнатися, деякі вважають, що у неї аутоімунна природа.

Ще одна форма алопеції, з якої досить часто стикаються пацієнти - рубцева. Для неї характерне утворення рубців на місці фолікулів. Найбільш часто вона виникає через різні збудники інфекційного характеру, травм, опіків.

Що може спровокувати алопецію

Навіть у людей, які генетично схильні до розвитку алопеції, захворювання може перебувати в різних стадіях. Іноді хвороба починає стрімко прогресувати. Причиною може стати дуже сильний стрес, нервові перенапруження. При цьому «результат» стресу ви помітите тільки через кілька місяців.

Також в деяких випадках алопецію може спровокувати прийом різних препаратів. Негативно впливає на стан волосяного покриву хіміотерапія. Подібні збої в організмі можуть бути спровоковані і нещодавним материнством, для якого характерно скорочення вмісту в організмі жінки гормону естрогену. Саме він сприяє тривалому життєвому циклу волосся. Незалежно від того, що спровокувало погіршення вашого стану здоров'я і стрімкий розвиток алопеції, варто звернутися до фахівця.

Лікування алопеції в «Оксфорд Медікал Херсон»

Деякі люди вважають, що розвиток алопеції неможливо зупинити. Однак, це не так. У більшості випадків пацієнтам вдається повністю або частково відновити волосяні покриви. Все залежить від ступеня тяжкості захворювання, його форми. У «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені фахівці. Вони зможуть провести діагностику, визначити ваш поточний стан, скласти план лікування. Можуть бути рекомендовані різні препарати.

Щоб записатися на прийом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ви можете зателефонувати нам за номером 70 83 70 або ж залишити заявку через форму зворотного зв'язку на сайті, написати в один з месенджерів.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Тетяна 08-04-2022 Хочу висловити велику подяку лікарю Шахман Олександрі Миколаївні. В такий нелегкий для всіх час, приїхала на прийом тільки заради моєї дитини. Уважна, чуйна людина. Гарний спеціаліст.

отделение: Дерматологія

Елена 12-01-2022 Здравствуйте. Хочу выразить огромную благодарность врачу дерматологу Кондратюк Александре Борисовне! Обращаемся постоянно, всегда внимательно выслушает проблему, осмотрит, компетентно поставит диагноз и назначит действенное лечение, без ненужных лишних лекарств! Врач стала уже нашим, можно сказать семейным, всегда едем только к ней! Долго искали хорошего, грамотного и что немаловажно доброго и отзывчивого врача. Спасибо

отделение: Дерматологія

Юлия 11-10-2021 Хочу поблагодарить, доктора Калиниченко Алёну Юрьевну. Огромное спасибо, за помощь ,за отзывчивость ,вообщем очень хороший человек и доктор!

отделение: Дерматологія

Наталия 10-06-2020 Спасибо Алене Юрьевне ! Мы пришли с проблемой угревая сыпь у подростка. Специалист сделал чистку лица. У дочери на второй день даже следа не осталось после чистки : лицо не воспаленное, нет красноты и не было воспаленных гнойных точек (кожа у нас чувствительная и тонка). У нас был опыт чистки лица у косметологов очень известных в городе Херсоне. Так после их чистки прыщи, краснота и воспаления у нас держались не меньше двух недель. Да, и еще мы столкнулись с аллергической реакцией на косметику в салоне Акварель города Херсона ( это конечно индивидуально), но косметолог категорически отказалась помочь устранить последствия. Нам даже не позвонили и не поинтересовались, как мы справились.Спасибо большое за профессионализм!!!Рекомендую от души.

отделение: Дерматологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом