Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування інфекційних захворювань в

З проблемою гінекологічних інфекційних захворювань стикаються багато жінок. Подібні хвороби провокують багато проблем. Якщо своєчасно не вирішити їх, можуть виникнути більш серйозні наслідки. Подібні хвороби можуть викликати неприємні відчуття, загальне погіршення самопочуття і - що найголовніше - стимулювати розвиток серйозних патологій, які можуть позбавити жінку радості материнства і навіть можливості вести повноцінне життя. У клініці «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені лікарі, які можуть визначити проблему навіть на ранній стадії. Ми допоможемо вам впоратися з хворобою і повністю супроводимо до воздоровлення.

Причини захворювань сечостатевої системи

Подібні хвороби провокують різні хвороботворні мікроорганізми. Серед них - бактерії, віруси, грибки. Особливість інфекційних хвороб полягає в тому, що на перший погляд визначити їх може бути важко. Часто у людини може зовсім не бути симптомів інфекції. Занепокоєння повинні викликати подібні ознаки, як:

 • печіння, свербіж;
 • хворобливі відчуття при сечовипусканні;
 • незвичайні виділення;
 • поява висипань;
 • поява папілом.

Рідше захворювання сечостатевої системи супроводжуються температурою, різкими болями в нижній частині живота. Однак будь-який з цих симптомів вже говорить про необхідність звернутися до лікаря. Часто подібну проблему виявляють при профілактичному огляді або регулярній здачі аналізів. Людина може навіть не підозрювати про те, що він хворий.

Серед найбільш поширених причин подібних інфекцій - незахищені статеві контакти. Також до можливих причин відносять ранній початок статевого життя, відсутність регулярного статевого партнера або ведення статевого життя з декількома партнерами одночасно. У деяких випадках до хвороб більш схильні люди з низьким імунітетом.

Особливості лікування

Перед тим, як скласти план лікування, лікар зазвичай проводить загальну діагностику стану пацієнта. Деякі хвороби можна помітити вже при первинному огляді, однак практично завжди необхідно провести комплексну лабораторну діагностику, тобто здати аналізи, мазки. Також можуть бути задіяні додаткові апарати, які дозволяють більш точно поставити діагноз (наприклад, УЗД).

Тільки після постановки діагнозу лікар може рекомендувати будь-яке лікування. Найбільш часто призначається сильна антибактеріальна терапія з застосуванням відповідних препаратів. Протягом усього лікування важливо контролювати самопочуття, при наявності тривожних симптомів звертатися до лікаря. Додатково може бути рекомендовано лікування іншими методами, наприклад, хірургічним, радіохвильовим (це актуально в тому випадку, якщо потрібне видалення новоутворень за типом папілом).

Після закінчення лікування потрібно прийти на консультацію і повторно здати аналізи. Це дозволить лікарю переконатися в тому, що терапія пішла на користь пацієнту. У деяких випадках на час лікування необхідно утриматися від статевих контактів і дотримуватися певних рекомендацій.

Переваги «Оксфорд Медікал» у Херсоні

У нашому медичному центрі працюють досвідчені фахівці, які розбираються у всіх видах гінекологічних інфекційних захворювань. Ми уважно підходимо до питання постановки діагнозу. Наші лікарі завжди призначають максимально ефективне, але при цьому щадне лікування. Ми дбаємо про ваше організмі і про ваш стан здоров'я, прагнемо зробити все можливе, щоб ніяких ускладнень не виникло, і ви змогли забути про проблему після закінчення лікування.

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам по телефону або ж зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Консультант клініки допоможе вибрати фахівця і відповідний час для прийому.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Елена 25-06-2021 Не один год я знаю замечательного врача Стрикаленко Наталью Эфимовны. Хочу выразить свою благодарность за ее высокий профессионализм. Всегда с пониманием выслушает. И найдет правильное решение. Все доходчиво объяснит, что и как делать. Спасибо Вы мой женский ангел хранитель.

отделение: Гінекологія

Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!

отделение: Гінекологія

Марианна 08-07-2020 Добрый день! Была в клинике на приёме у гинеколога и на УЗИ. Остались приятные впечатления от докторов, очень внимательные, уделяют много внимания! Хочется отдельно отметить, что в клинике очень приятная,доброжелательная атмосфера!!!

отделение: Гінекологія

Ди 06-07-2020 Хочу оставить отзыв о Валентине Ивановне.Долго не могла понять что меня смущает. Потом поняла, что мной манипулировали под соусом "это же ВАМ нужно сдать анализы" и очень навязчиво меня записывала то на УЗИ, то на анализ крови, который стоит не маленьких денег. Вышла подавленная и не могла понять почему. Возвращаться не хочется, очень жаль того, что вообще потратила деньги. Не маленькие деньги!

отделение: Гінекологія

Ирина 03-06-2020 Выражаю свою благодарность Наталье Ефимовне за её профессионализм. Спокойная, грамотная, умеет поддержать и успокоить. Единственная, кто не заставил сдавать повторно кучу анализов и не ставил обидных диагнозов,типа "у вас бесплодие". Направляет на обследование только по необходимости и только к квалификацированным специалистам. Спасибо огромное за ваш труд!!!

отделение: Гінекологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Видео отзывы

Верным залогом качественного и комфортного лечения являются тысячи довольных пациентов

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом