Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування дисплазії шийки матки в

Існує багато захворювань жіночої статевої системи. З кожним роком все більшій кількості дівчат ставиться діагноз «дисплазія шийки матки». Ця проблема може виникнути з ряду причин, проте, незалежно від того, що привело до розвитку захворювання, потрібно своєчасно почати лікування. Ця хвороба відноситься до категорії передракових, тому що в запущеній формі часто провокує розвиток онкології. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені лікарі, які знають все про боротьбу з даною проблемою.

Що являє собою дисплазія

Для подібного захворювання характерні зміни в епітелії, що покриває шийку матки. Залежно від того, на якій стадії захворювання пацієнтка, можна спостерігати зміни різної сили. При цьому вражається тільки епітелій, а не сусідні тканини і системи органів. Виділяють три ступені дисплазії:

 • перша (легка) - епітелій вражений тільки в нижній частині;
 • друга (помірна, середня) - епітелій вражений приблизно на дві третини своєї товщини;
 • третя (важка) - епітелій вражений повністю.

На важкій стадії вже можна говорити про те, що почалися патологічні зміни, які в подальшому і призводять до більш серйозних наслідків. Безумовно, лікування можливо і на цьому етапі, однак воно буде більш результативним, якщо почати його на ранній стадії.

На жаль, помітити дане захворювання може бути досить складно. Часто дисплазія на перших стадіях протікає без симптомів, пацієнтка почуває себе добре. У деяких випадках починаються запальні процеси, які можуть провокувати різні симптоми. Про дисплазію можуть свідчити виділення (кров'янисті або ж білі), хворобливі відчуття в нижній частині живота. Будь-який з цих симптомів є приводом негайно звернутися до лікаря.

Поширені причини захворювання

Є досить багато факторів, які викликають розвиток дисплазії. Найпоширеніший - вірус папіломи людини. За статистикою, понад 90% випадків провокує саме цей вірус. При цьому важливо розуміти, що ВПЛ - проблема, про яку багато пацієнток не знають роками. Жінка може прожити після зараження вірусом досить багато часу і навіть не знати про це. Як правило, на розвиток захворювання впливає сукупність факторів. Наприклад, дівчина може бути заражена ВПЛ, а розвиток дисплазії почнеться після сильних стресів.

Серед інших можливих причин лікарі виділяють часту зміну статевих партнерів, ранній початок статевого життя, ведення статевого життя без запобігання. У деяких випадках розвиток дисплазії провокує відсутність в раціоні достатньої кількості вітамінів С і А, а також - проблеми з імунітетом.

Лікування дисплазії в «Оксфорд Медікал»

Так як це захворювання часто протікає безсимптомно, в ряді випадків воно виявляється просто на одному з профілактичних оглядів. Незалежно від того, за яких обставин виникла підозра на дисплазію, доктор може порекомендувати пройти додаткові обстеження. Серед них:

 • розширена кольпоскопія;
 • зіскрібки;
 • мазки.

У нашій клініці є все необхідне для проведення комплексного обстеження. Після постановки діагнозу лікар вибере відповідний метод лікування. Важливо розуміти, що лікувати потрібно не тільки дисплазію (тобто уражену ділянку епітелію), але і ВПЛ. Може бути рекомендовано медикаментозне лікування, боротьба з запальними процесами і їх виявлення. У більш серйозних випадках може знадобитися хірургічне втручання, радіохвильове лікування, кріодеструкція або ж інші терапевтичні методи.

Щоб записатися на прийом в «Оксфорд Медікал» зателефонуйте нам на вказаний на сайті номер телефону – 70 83 70. Ми зможемо підібрати зручний для вас час.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

Наши СПЕЦИАЛИСТЫ

все специалистыЛікар гінеколог: Стрикаленко Наталія Юхимівна

информация о враче

1977р. - закінчила Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа".

1977-1978рр. - інтернатура по гінекології на базі МСЧ ХБК м.Херсона.

1982р. - курси "Невідкладна допомога і реанімація" на базі Дніпропетровського медичного інституту.

1983р. - курси по кольпоскопії при Херсонському обласному онкологічному диспансері.

1983р. - "Актуальні питання внутрішньої патології" на базі Київського НДІ ПАГ їм. Буйко.

1985р. - присвоєно 2 категорія лікаря гінеколога.

1988р. - "Невідкладна допомога і реанімація в гінекології" на базі Дніпропетровського медичного інституту.

1990р. - присвоєно 1 категорію лікаря гінеколога.

1994р. - курси "Невідкладна допомога в гінекології" на базі Харківського інституту удосконалення лікарів.

2005р. - курси по онкогінекології на базі Херсонського онкологічного диспансеру.

2009р. - участь в Пленумі асоціації гінекологів України, м.Чернівці.

2009р. - практичний семінар-тренінг із застосування і техніці введення системи, що містить левоноргестрел - «Мірена», м.Херсон.

2010р. - курси по онкогінекології на базі Херсонського онкологічного диспансеру.

2013р. - участь в програмі французько-українського обміну фахівців в галузі охорони здоров'я та фармації, м.Париж.

З жовтня 2014 року - лікар гінеколог МЦ "Оксфорд Медікал" в м.Херсоні.

показать полный текст
Лікар гінеколог: Галега Валенина Іванівна

информация о враче

1983р. - Запорізький державний медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа». Субординатура - гінекологія.

1983-1989рр. - інтернатура по гінекології на базі родового і гінекологічного відділень Херсонської обласної клінічної лікарні.

1984р. і по нинішній час - лікар гінеколог жіночої консультації КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені А. і О. Тропіних».

1990р. - підтвердження кваліфікації лікаря гінеколога II категорії.

1995р. - передатестаційні курси на тему «Актуальні питання гінекології». Запорізький медичний інститут, кафедра удосконалення лікарів.

2001р. - передатестаційні курси на тему «гінекологія» на базі Кримського державного медичного університету.

2001р. - присвоєно кваліфікацію лікаря гінеколога I категорії.

2004р. - підтвердження першої кваліфікаційної категорії за фахом «гінекологія».

2006р. - курси «гінекологія», «Актуальні питання перинатології». Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгіївського.

2011р. - курси «гінекологія», «Актуальні питання перинатології». Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгіївського.

2011р. - підтвердження першої кваліфікаційної категорії за фахом «гінекологія».

2015р. - підготовка на курсах інформації і стажування з онкології на базі Комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

2015р. - лекції «Екстрагенітальна патологія в гінекології» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2016р. - передатестаційний цикл «гінекологія». Одеський національний медичний університет.

2016р. - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «гінекологія».

Грудень 2016р. - лікар гінеколог ММЦ «Оксфорд Медікал», м.Херсон.

показать полный текст
Лікар гінеколог: Кривицька Галина Олександрівна

информация о враче

2003-2009рр. - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», диплом лікаря з відзнакою.

2009-2012рр. - інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгіївського, м. Сімферополь, лікар-спеціаліст за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Серпень-вересень 2012р. - лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення КП «Міська лікарня №4», м.Севастополь.

2012-2014рр. - клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

2014-2017рр. - лікар акушер-гінеколог з надання невідкладної допомоги КП «Білозерська ЦРЛ», пгт. Білозерка Херсонської області.

2014-2018рр. - заочний аспірант кафедри акушерства і гінекології №1 Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

З грудня 2015 р. - лікар акушер-гінеколог ММЦ «Оксфорд Медікал» у м.Херсон.

Травень 2016р. - передатестаційний цикл по спеціальності акушерство і гінекологія на базі Одеського національного медичного університету.

Червень 2016р. - присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом акушерство і гінекологія.

З жовтня 2016р. - лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення Дар'ївської багатопрофільної лікарні №10 філії Центру охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України в Херсонській області.

Червень 2017р. - передатестаційний цикл з акушерства та гінекології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Червень 2018 р. - дострокове присвоєння І кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.

Червень 2019 р. - захист кандидатської дисертації з акушерства та гінекології.

Червень 2020р. - дострокове присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.


2012-2013рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: ІІ Міжнародний конгрес з інфузійної терапії (м.Львів), «Медико-соціальні проблеми педіатрії, акушерства та гінекології» (м.Тернопіль), «Внутрішня патологія в акушерстві та гінекології» (м.Тернопіль), «Патологія шийки матки» (м.Тернопіль), «Школа тромбопрофілактики» (м.Тернопіль);
- майстер-клас «Алгоритм надання допомоги при невідкладніх терапевтичних станах, Особливості проведення серцево-легеневої та мозкової реанімації у вагітних» (м.Тернопіль);
- початковий курс «Сучасні аспекти планування сім'ї» (м.Тернопіль).


2014-2019рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: «Зупинити епідемію серцево-судинна катастроф» (м.Херсон), «Репродуктивні аспекти в медицині молочної залози» (м.Київ), «Нові аспекти репродукції» (м.Миколаїв);

- майстер-клас «Патологія шийки матки» (Одеський національний медичний університет, м Херсон).

- XXI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука» (м.Одеса).

- Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики» (м.Івано-Франківськ - Яремче).

- Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику» (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Репродуктивне здоров'я в Україні: тенденції, досягнення, виклики та пріоритети» (до 90-річчя академіка Грищенко В.І., м.Київ).


Автор 11 статей та тез по акушерству та гінекології, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних виданнях. Винахідник 2 патентів на корисну модель в області акушерства та гінекології.

Володіння німецькою та англійською мовами.


показать полный текст

отзывы
Елена 25-06-2021 Не один год я знаю замечательного врача Стрикаленко Наталью Эфимовны. Хочу выразить свою благодарность за ее высокий профессионализм. Всегда с пониманием выслушает. И найдет правильное решение. Все доходчиво объяснит, что и как делать. Спасибо Вы мой женский ангел хранитель.

отделение: Гінекологія

Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!

отделение: Гінекологія

Марианна 08-07-2020 Добрый день! Была в клинике на приёме у гинеколога и на УЗИ. Остались приятные впечатления от докторов, очень внимательные, уделяют много внимания! Хочется отдельно отметить, что в клинике очень приятная,доброжелательная атмосфера!!!

отделение: Гінекологія

Ди 06-07-2020 Хочу оставить отзыв о Валентине Ивановне.Долго не могла понять что меня смущает. Потом поняла, что мной манипулировали под соусом "это же ВАМ нужно сдать анализы" и очень навязчиво меня записывала то на УЗИ, то на анализ крови, который стоит не маленьких денег. Вышла подавленная и не могла понять почему. Возвращаться не хочется, очень жаль того, что вообще потратила деньги. Не маленькие деньги!

отделение: Гінекологія

Ирина 03-06-2020 Выражаю свою благодарность Наталье Ефимовне за её профессионализм. Спокойная, грамотная, умеет поддержать и успокоить. Единственная, кто не заставил сдавать повторно кучу анализов и не ставил обидных диагнозов,типа "у вас бесплодие". Направляет на обследование только по необходимости и только к квалификацированным специалистам. Спасибо огромное за ваш труд!!!

отделение: Гінекологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Видео отзывы

Верным залогом качественного и комфортного лечения являются тысячи довольных пациентов

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом