Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування ерозії шийки матки в

Ерозія шийки матки - це дефект епітелію, який покриває вагінальну частину шийки матки. Ерозія виникає в результаті запальних процесів, хімічних, травматичних та інших пошкоджень. Це доброякісний процес, що зустрічається майже у кожної другої жінки. Ерозія може самостійно регресувати, проте може привести і до онкологічних захворювань.

На уражені ерозією тканини постійно впливають мікроорганізми, які живуть у флорі піхви. Вони викликають хронічне запалення шийки матки (цервіцит), під їх впливом згодом змінюється структура клітин шийки, а це може привести до раку.

СИМПТОМИ ЕРОЗІЇ

Ерозія шийки матки часто не проявляється клінічно. Іноді під час статевого акту, після спринцювань або огляду гінеколога можуть з'являтися болі або незначні кров'янисті виділення. Ще рідше є несильні болі внизу живота. Тому для ранньої діагностики захворювання жінці необхідно обстеження у гінеколога мінімум раз на півроку. Тривало кровоточива ерозія розглядається лікарями як передпухлинний стан шийки матки.

Причини ерозії:

  • порушення мікробіоциноз в піхві;

  • травми шийки матки;

  • часта зміна партнерів;

  • імунні порушення.

Головне при цьому захворюванні, як і при будь-якому іншому - вчасно його виявити і приступити до лікування. У МЦ «Оксфорд Медікал Херсон» є всі необхідні технічні засоби для успішного і малотравматичного лікування ерозії шийки матки.

У медичному центрі представлений апарат радіохвильової терапії «Сургитрон», який допомагає зберегти структуру м'язів шийки матки і запобігає появі рубців. При цьому істотно знижується ймовірність рецидиву захворювання, оскільки віруси і бактерії частіше вражають рубцеву тканину, ніж здорову слизову оболонку.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

Наши СПЕЦИАЛИСТЫ

все специалистыЛікар гінеколог: Стрикаленко Наталія Юхимівна

информация о враче

1977р. - закінчила Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа".

1977-1978рр. - інтернатура по гінекології на базі МСЧ ХБК м.Херсона.

1982р. - курси "Невідкладна допомога і реанімація" на базі Дніпропетровського медичного інституту.

1983р. - курси по кольпоскопії при Херсонському обласному онкологічному диспансері.

1983р. - "Актуальні питання внутрішньої патології" на базі Київського НДІ ПАГ їм. Буйко.

1985р. - присвоєно 2 категорія лікаря гінеколога.

1988р. - "Невідкладна допомога і реанімація в гінекології" на базі Дніпропетровського медичного інституту.

1990р. - присвоєно 1 категорію лікаря гінеколога.

1994р. - курси "Невідкладна допомога в гінекології" на базі Харківського інституту удосконалення лікарів.

2005р. - курси по онкогінекології на базі Херсонського онкологічного диспансеру.

2009р. - участь в Пленумі асоціації гінекологів України, м.Чернівці.

2009р. - практичний семінар-тренінг із застосування і техніці введення системи, що містить левоноргестрел - «Мірена», м.Херсон.

2010р. - курси по онкогінекології на базі Херсонського онкологічного диспансеру.

2013р. - участь в програмі французько-українського обміну фахівців в галузі охорони здоров'я та фармації, м.Париж.

З жовтня 2014 року - лікар гінеколог МЦ "Оксфорд Медікал" в м.Херсоні.

показать полный текст
Лікар гінеколог: Галега Валенина Іванівна

информация о враче

1983р. - Запорізький державний медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа». Субординатура - гінекологія.

1983-1989рр. - інтернатура по гінекології на базі родового і гінекологічного відділень Херсонської обласної клінічної лікарні.

1984р. і по нинішній час - лікар гінеколог жіночої консультації КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені А. і О. Тропіних».

1990р. - підтвердження кваліфікації лікаря гінеколога II категорії.

1995р. - передатестаційні курси на тему «Актуальні питання гінекології». Запорізький медичний інститут, кафедра удосконалення лікарів.

2001р. - передатестаційні курси на тему «гінекологія» на базі Кримського державного медичного університету.

2001р. - присвоєно кваліфікацію лікаря гінеколога I категорії.

2004р. - підтвердження першої кваліфікаційної категорії за фахом «гінекологія».

2006р. - курси «гінекологія», «Актуальні питання перинатології». Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгіївського.

2011р. - курси «гінекологія», «Актуальні питання перинатології». Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгіївського.

2011р. - підтвердження першої кваліфікаційної категорії за фахом «гінекологія».

2015р. - підготовка на курсах інформації і стажування з онкології на базі Комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

2015р. - лекції «Екстрагенітальна патологія в гінекології» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2016р. - передатестаційний цикл «гінекологія». Одеський національний медичний університет.

2016р. - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «гінекологія».

Грудень 2016р. - лікар гінеколог ММЦ «Оксфорд Медікал», м.Херсон.

показать полный текст
Лікар гінеколог: Кривицька Галина Олександрівна

информация о враче

2003-2009рр. - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», диплом лікаря з відзнакою.

2009-2012рр. - інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгіївського, м. Сімферополь, лікар-спеціаліст за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Серпень-вересень 2012р. - лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення КП «Міська лікарня №4», м.Севастополь.

2012-2014рр. - клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

2014-2017рр. - лікар акушер-гінеколог з надання невідкладної допомоги КП «Білозерська ЦРЛ», пгт. Білозерка Херсонської області.

2014-2018рр. - заочний аспірант кафедри акушерства і гінекології №1 Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

З грудня 2015 р. - лікар акушер-гінеколог ММЦ «Оксфорд Медікал» у м.Херсон.

Травень 2016р. - передатестаційний цикл по спеціальності акушерство і гінекологія на базі Одеського національного медичного університету.

Червень 2016р. - присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом акушерство і гінекологія.

З жовтня 2016р. - лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення Дар'ївської багатопрофільної лікарні №10 філії Центру охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України в Херсонській області.

Червень 2017р. - передатестаційний цикл з акушерства та гінекології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Червень 2018 р. - дострокове присвоєння І кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.

Червень 2019 р. - захист кандидатської дисертації з акушерства та гінекології.

Червень 2020р. - дострокове присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.


2012-2013рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: ІІ Міжнародний конгрес з інфузійної терапії (м.Львів), «Медико-соціальні проблеми педіатрії, акушерства та гінекології» (м.Тернопіль), «Внутрішня патологія в акушерстві та гінекології» (м.Тернопіль), «Патологія шийки матки» (м.Тернопіль), «Школа тромбопрофілактики» (м.Тернопіль);
- майстер-клас «Алгоритм надання допомоги при невідкладніх терапевтичних станах, Особливості проведення серцево-легеневої та мозкової реанімації у вагітних» (м.Тернопіль);
- початковий курс «Сучасні аспекти планування сім'ї» (м.Тернопіль).


2014-2019рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: «Зупинити епідемію серцево-судинна катастроф» (м.Херсон), «Репродуктивні аспекти в медицині молочної залози» (м.Київ), «Нові аспекти репродукції» (м.Миколаїв);

- майстер-клас «Патологія шийки матки» (Одеський національний медичний університет, м Херсон).

- XXI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука» (м.Одеса).

- Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики» (м.Івано-Франківськ - Яремче).

- Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику» (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Репродуктивне здоров'я в Україні: тенденції, досягнення, виклики та пріоритети» (до 90-річчя академіка Грищенко В.І., м.Київ).


Автор 11 статей та тез по акушерству та гінекології, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних виданнях. Винахідник 2 патентів на корисну модель в області акушерства та гінекології.

Володіння німецькою та англійською мовами.


показать полный текст

отзывы
Елена 25-06-2021 Не один год я знаю замечательного врача Стрикаленко Наталью Эфимовны. Хочу выразить свою благодарность за ее высокий профессионализм. Всегда с пониманием выслушает. И найдет правильное решение. Все доходчиво объяснит, что и как делать. Спасибо Вы мой женский ангел хранитель.

отделение: Гінекологія

Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!

отделение: Гінекологія

Марианна 08-07-2020 Добрый день! Была в клинике на приёме у гинеколога и на УЗИ. Остались приятные впечатления от докторов, очень внимательные, уделяют много внимания! Хочется отдельно отметить, что в клинике очень приятная,доброжелательная атмосфера!!!

отделение: Гінекологія

Ди 06-07-2020 Хочу оставить отзыв о Валентине Ивановне.Долго не могла понять что меня смущает. Потом поняла, что мной манипулировали под соусом "это же ВАМ нужно сдать анализы" и очень навязчиво меня записывала то на УЗИ, то на анализ крови, который стоит не маленьких денег. Вышла подавленная и не могла понять почему. Возвращаться не хочется, очень жаль того, что вообще потратила деньги. Не маленькие деньги!

отделение: Гінекологія

Ирина 03-06-2020 Выражаю свою благодарность Наталье Ефимовне за её профессионализм. Спокойная, грамотная, умеет поддержать и успокоить. Единственная, кто не заставил сдавать повторно кучу анализов и не ставил обидных диагнозов,типа "у вас бесплодие". Направляет на обследование только по необходимости и только к квалификацированным специалистам. Спасибо огромное за ваш труд!!!

отделение: Гінекологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Видео отзывы

Верным залогом качественного и комфортного лечения являются тысячи довольных пациентов

  • Пациентка отделения гинекологии

    отделение: Гінекологія

  • Пациентка отделения гинекологии

    отделение: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом