Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Методи контрацепції в

Часто жінки, які активно живуть статевим життям, не планують в даний момент заводити дітей. Щоб уникнути можливих наслідків, слід правильно підібрати метод контрацепції. Організм кожної дівчини індивідуальний, тому однозначно говорити про те, що якийсь із варіантів універсальний, не можна. При виборі варто орієнтуватися на ваш організм і його особливості.

Спеціальні препарати

Існують таблетовані препарати, які допомагають надійно захистити себе від можливого материнства. Багато дівчат вибирають цей метод, тому що він володіє практично мінімальними ризиками (ефективність перевищує 90%).

Особливість дії таких препаратів полягає в тому, що вони, впливаючи певним чином на системи організму, просто блокують можливість зачаття. В їх основі - синтетичні аналоги гормонів, які виробляються в жіночому організмі.

У таких препаратів є як переваги, так і недоліки. Крім того, що вони попереджають можливе запліднення, вони дозволяють:

 • попередити розвиток ряду захворювань;
 • стабілізувати гормональний фон;
 • позбавитися від зайвої ваги.

Серед найбільш очевидних недоліків такого методу запобігання той факт, що вони не захищають від будь-яких гінекологічних інфекційних захворювань. Тому, якщо ви плануєте половий контакт з партнером, в стані здоров'я якого не впевнені, слід додатково використовувати бар'єрні методи запобігання.

Важливо розуміти, що призначати подібні препарати може тільки лікар-гінеколог після огляду, аналізів і вивчення клінічної картини. Деяким дівчатам такі препарати протипоказані. Крім того, при неправильному підборі таблеток можна зіткнутися з гормональними збоями, різким набором ваги, погіршенням самопочуття і навіть розвитком деяких захворювань.

Бар'єрні методи

На сьогоднішній день цей метод вважається найбільш поширеним у світі. Використання презервативів - простий і доступний метод захистити себе не тільки від можливого зачаття, але і від різних інфекцій. Ефективність перевищує 80%.

Презервативи являють собою латексні вироби. Вони є бар'єром, який запобігає прямий контакт слизових і потрапляння сперми в піхву. У них практично немає протипоказань до використання. Єдиний випадок, в якому не можна використовувати такі вироби - алергія на латекс. У такій ситуації можна підібрати презервативи, зроблені з інших матеріалів.

Якщо використовувати презервативи правильно, можливі ризики мінімізовані. Слід віддавати перевагу популярним брендам, які гарантують якість.

Внутрішньоматкові спіралі

Подібний виріб вводиться безпосередньо в порожнину матки. При цьому термін використання однієї спіралі - 5 років. Це дуже зручно, вам не потрібно приймати жодних додаткових препаратів і турбуватися про своє здоров'я.

Внутрішньоматкові спіралі бувають двох типів:

 • гормональні - виробляють прогестерон, який перешкоджає дозріванню яйцеклітин;
 • негормональні - провокують подразнення слизової матки, що провокує посилену роботу імунної системи, тим самим попереджаючи зачаття.

Візуально спіраль виглядає, як невелика виріб Т-подібної форми. Вона може бути мідна, срібна, позолочена або навіть пластикова. Спіраль оточена невеликими нитками. Вона не викликає ніяких неприємних відчуттів під час носіння, зазвичай жінка навіть не відчуває її всередині себе.

Щоб підібрати відповідний метод запобігання, звертайтеся до фахівців. У клініці «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені фахівці, які зможуть вибрати ідеальний для вас варіант, враховуючи всі особливості вашого організму. Для запису на прийом зателефонуйте нам або ж зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Елена 25-06-2021 Не один год я знаю замечательного врача Стрикаленко Наталью Эфимовны. Хочу выразить свою благодарность за ее высокий профессионализм. Всегда с пониманием выслушает. И найдет правильное решение. Все доходчиво объяснит, что и как делать. Спасибо Вы мой женский ангел хранитель.

отделение: Гінекологія

Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!

отделение: Гінекологія

Марианна 08-07-2020 Добрый день! Была в клинике на приёме у гинеколога и на УЗИ. Остались приятные впечатления от докторов, очень внимательные, уделяют много внимания! Хочется отдельно отметить, что в клинике очень приятная,доброжелательная атмосфера!!!

отделение: Гінекологія

Ди 06-07-2020 Хочу оставить отзыв о Валентине Ивановне.Долго не могла понять что меня смущает. Потом поняла, что мной манипулировали под соусом "это же ВАМ нужно сдать анализы" и очень навязчиво меня записывала то на УЗИ, то на анализ крови, который стоит не маленьких денег. Вышла подавленная и не могла понять почему. Возвращаться не хочется, очень жаль того, что вообще потратила деньги. Не маленькие деньги!

отделение: Гінекологія

Ирина 03-06-2020 Выражаю свою благодарность Наталье Ефимовне за её профессионализм. Спокойная, грамотная, умеет поддержать и успокоить. Единственная, кто не заставил сдавать повторно кучу анализов и не ставил обидных диагнозов,типа "у вас бесплодие". Направляет на обследование только по необходимости и только к квалификацированным специалистам. Спасибо огромное за ваш труд!!!

отделение: Гінекологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Видео отзывы

Верным залогом качественного и комфортного лечения являются тысячи довольных пациентов

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом