Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування вірусу папіломи людини (ВПЛ) в

Вірус папіломи людини - поширена в світі проблема. За статистикою, з нею стикається близько 90% дорослого населення планети. Однак, далеко не завжди ВПЛ небезпечний. Існує понад сімдесят штамів вірусу. Деякі з них онкогенні, а деякі - ні. Точно також, в ряді випадків потрібне кваліфіковане лікування з використанням різних терапевтичних методів, а в ряді - немає. Точно поставити діагноз і визначити поточний стан пацієнта може тільки лікар.

Особливості ВПЛ

Серед всіх інфекційних захворювань, якими можна заразитися при статевих контактах, особливо поширений ВПЛ. Крім того, цей вірус може передаватися таким чином:

 • від матері до дитини ще до народження;
 • за допомогою побутових мікротравм, тріщин, ранок;
 • при використанні одних предметів (рушники і т. Д.);
 • хронічні захворювання, інфекції;
 • при використанні нестерильних медичних і манікюрних інструментів.

У деяких випадках розвиток ВПЛ може бути спровоковано загальним погіршенням стану людини, частими стресами, шкідливими звичками і неправильним способом життя. Даний вірус може довгі роки «дрімати» всередині організму і не подавати жодних ознак, але в момент, коли у людини виникнуть інші проблеми, пов'язані зі здоров'ям, проявитися. Різні штампи вірусу відрізняються за ступенем онкогенності:

 • низькоонкогенні;
 • середнього ступеня;
 • високоонкогенні (викликають онкологічні захворювання).

Одна з особливостей цього вірусу полягає в тому, що він може довгі роки протікати безсимптомно. Саме це і є однією з головних проблем. У пацієнта не виникає болю, проблем і незручностей, тому він не звертається до фахівця. Відповідно, рішення про візит до фахівця не приймається своєчасно.

Як розпізнати ВПЛ

Вірус може не викликати жодних специфічних відчуттів, загальне погіршення самопочуття. Один з головних симптомів - поява папілом і кондилом. Вони можуть виникнути як на слизових, так і на шкірі. Візуально вони являють собою невелике новоутворення (середні розміри - від 1 до 5 мм). Зазвичай вони бежевого або коричневого кольору, опуклі.

Помітити такі новоутворення можна самостійно, якщо вони розташовані на шкірі, на видимих ​​її ділянках. Однак, якщо папіломи з'явилися на слизових, розпізнати або намацати їх самостійно може бути складно. Часто їх помічають лікарі під час регулярних профілактичних оглядів. Також дізнатися про те, що ви хворі ВПЛ, можна, здавши аналізи на всі сечостатеві інфекції. При наявності одного з штамів вірусу ви дізнаєтеся про це з результатів обстеження, з якими варто звернутися до фахівця.

Лікування ВПЛ в «Окфорд Медікал Херсон»

Якщо ви виявили на шкірі або слизових папіломи, варто звернутися до фахівця. Тільки він зможе визначити, який характер утворення і наскільки воно безпечне. Важливо розуміти, що стан кожної папіломи заслуговує на увагу лікаря. У ряді випадків вона може створити серйозні проблеми для людини і перерости в злоякісне утворення, спровокувати розвиток онкології.

Лікарі нашого центру, після проведення всіх необхідних обстежень, зможуть скласти план лікування з урахуванням всієї клінічної картини. Спеціаліст визначить, чи потрібно видаляти папіломи. У нашому центрі використовується сучасна радіохвильова методика, яка дозволяє легко і безболісно позбутися від утворень. Також може бути рекомендовано медикаментозне лікування. Можливе проведення профілактичної вакцинації.

Щоб записатися на прийом до лікаря, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наш спеціаліст зможе проконсультувати по всім хвилюючим питанням.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Елена 25-06-2021 Не один год я знаю замечательного врача Стрикаленко Наталью Эфимовны. Хочу выразить свою благодарность за ее высокий профессионализм. Всегда с пониманием выслушает. И найдет правильное решение. Все доходчиво объяснит, что и как делать. Спасибо Вы мой женский ангел хранитель.

отделение: Гінекологія

Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!

отделение: Гінекологія

Марианна 08-07-2020 Добрый день! Была в клинике на приёме у гинеколога и на УЗИ. Остались приятные впечатления от докторов, очень внимательные, уделяют много внимания! Хочется отдельно отметить, что в клинике очень приятная,доброжелательная атмосфера!!!

отделение: Гінекологія

Ди 06-07-2020 Хочу оставить отзыв о Валентине Ивановне.Долго не могла понять что меня смущает. Потом поняла, что мной манипулировали под соусом "это же ВАМ нужно сдать анализы" и очень навязчиво меня записывала то на УЗИ, то на анализ крови, который стоит не маленьких денег. Вышла подавленная и не могла понять почему. Возвращаться не хочется, очень жаль того, что вообще потратила деньги. Не маленькие деньги!

отделение: Гінекологія

Ирина 03-06-2020 Выражаю свою благодарность Наталье Ефимовне за её профессионализм. Спокойная, грамотная, умеет поддержать и успокоить. Единственная, кто не заставил сдавать повторно кучу анализов и не ставил обидных диагнозов,типа "у вас бесплодие". Направляет на обследование только по необходимости и только к квалификацированным специалистам. Спасибо огромное за ваш труд!!!

отделение: Гінекологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Видео отзывы

Верным залогом качественного и комфортного лечения являются тысячи довольных пациентов

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

 • Пациентка отделения гинекологии

  отделение: Гінекологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом