Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Пластична хірургія в

Ще недавно хірургічні практики застосовувалися виключно для порятунку людського життя. Тепер ці знання набули нового характеру. Все більша кількість жінок і чоловіків звертаються до пластичних хірургів з метою зміни власної зовнішності. Бородавки, шрами, незадовільна форма вух, повік, носа або грудей - усім цим займається пластична хірургія.

ВИДИ ПЛАСТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

Почуття прекрасного, естетична насолода - одна з найважливіших речей, що відрізняють людину від мавпи. І чим вище якість життя - тим більша потреба в естетиці. Стосується це і власного тіла. Послуги пластичної хірургії показані тим, хто хоче домогтися максимально привабливого відображення в дзеркалі, отримати образ, який відповідає поняттю «Так, ось це - я».

Ось кілька найбільш поширених операцій зі зміни форми свого тіла:

 • маммопластика - корекція грудей;

 • блефаропластика - зміна форми століття;

 • абдоминопластика - відновлення естетики живота;

Також до пластичних відносяться деякі щелепно-лицьові втручання (в т.ч. посттравматичні), відновлення росту волосся при облисінні, зміна форми і / або кольору статевих органів.

ПЛЮСИ І МИНУСИ ЕСТЕТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

Змінювати щось у власній зовнішності, чи ні - кожен пацієнт вирішує сам. Завдання лікаря полягає в поясненні всіх переваг і недоліків цього втручання. Серед переваг варто відзначити такі нюанси:

 • можливість позбутися від дефектів зовнішності, поліпшити свою самооцінку, підвищити впевненість і буквально почати заново нове життя;

 • висока якість сучасної медицини, точне професійне обладнання (в т.ч. для загального наркозу), належна кваліфікація лікарів забезпечують безпеку хірургічного втручання;

 • можливість буквально отримати «другу молодість», яка якщо і не продовжить тривалість життя, то безумовно покращить її якість.

Без недоліків, на жаль, теж не обійтися:

 1. Ризик можливих ускладнень. Пов'язано це не стільки з помилками лікаря або неякісними матеріалами, скільки з особливостями організму пацієнта. Від індивідуальних реакцій не застрахований ніхто - але завдяки досягненням медицини ризики мінімальні.

 2. Стрес, якому піддасться організм внаслідок втручання. Він може бути викликаний як фізичними факторами (біль), так і психологічними (стаціонар клініки, неприйняття свого нового тіла спочатку, думки про можливу досконалої помилку).

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

У пластичної хірургії передбачено все для комфортного перебування пацієнта. Важливий чемний персонал, просторі світлі палати, кваліфіковані лікарі, які детально пояснять, що, як і навіщо буде зроблено. В операційних підтримуються правила асептики і антисептики, наркоз подається за допомогою спеціальної апаратури, під контролем досвідченого анестезіолога.

Хірургічне втручання можна умовно розбити на кілька етапів:

 • консультація лікаря з відповідями на питання пацієнта. Також під час консультації оцінюється необхідність саме в операції, адже існують і інші техніка не хірургічної корекції зовнішності;

 • збір анамнезу, діагностика для виключення можливих протипоказань;

 • безпосередньо, проведення пластичної операції;

 • в залежності від виду втручання пацієнт залишається в стаціонарі або може відправлятися додому на амбулаторне лікування;

 • навіть після виписки зі стаціонару лікар призначає регулярні огляди для контролю процесу відновлення.

Завдяки пластичної хірургії кожна людина може отримати саме той образ, який мріє бачити у відображенні дзеркала.

Безкоштовна консультація проводиться тільки за попереднім записом. Телефонуйте за номером 44 44 05 і наші оператори підберуть для вас зручний час!

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом