Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Мамопластика в

Мамопластикою називають різні операції зі зміни розміру і форми грудей. Саме з такими проханнями в нашу клініку звертаються найчастіше. Незадоволення своїм зовнішнім виглядом впливає на самооцінку жінок, їх якість життя, аж до реалізації себе в різних сферах. Збільшення, зменшення грудей і підтяжка молочних залоз - ось основні операції, які ми проводимо.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Бажання збільшити груди і надати її красиву форму - мрія багатьох жінок. Але далеко не завжди хірургічне втручання показано. Під час первинного прийому та безкоштовної консультації хірурга лікар визначає доцільність саме операції.

Ось найбільш часті показання для маммопластики:

 • занадто маленький розмір, впливає на самооцінку жінки і погіршує її психологічний стан;
 • надмірний розвиток молочних залоз, коли занадто великий розмір заважає нормального способу життя, позбавляючи пацієнтку можливості займатися фізичною активністю (бігати, стрибати), викликаючи болі в спині, сколіоз та психологічні проблеми;
 • асиметрія (різні розміри або форми);

 • опущення, обвисання грудей (птоз);

 • зміни сосків і ореолів (збільшені, зменшені, втягнуті);

 • відновлення привабливості грудей після операцій або травм.

Протипоказання у хірургічного втручання також є:

 • захворювання серцево-судинної системи, ендокринні хвороби, недостатнє згортання крові;

 • виявлення проблем з психікою;

 • гострі і хронічні інфекційні хвороби;

 • новоутворення молочних залоз (в цьому випадку спочатку необхідно пройти діагностику, визначити злоякісність або доброякісність пухлини, отримати курс лікування і / або операцію з видалення, і тільки після загоєння займатися естетичної корекцією);

 • неповноліття.

САМІ ПОШИРЕНІ ОПЕРАЦІЇ

Головна мета маммопластики - отримання естетичного задоволення пацієнткою від власного відображення в дзеркалі. Для цього є різні шляхи:

 1. Збільшення грудей. Вартість операції коливається від 1500 до 2000 євро. У цю ціну вже включена робота лікарів, всі матеріали і витратні матеріали, медикаменти і наркоз, а також перебування в стаціонарі після процедури. Варто враховувати також вартість імплантів, кожен з яких оплачується окремо, від 1200 до 1500 євро за одну одиницю. Ми використовуємо тільки імпланти відомих, що зарекомендували себе, компаній, які не викличуть відторгнення і не втратять свою форму з плином часу.

 2. Мамопластика без імплантів (зменшення грудей, або її підтяжка). Вартість починається від 3000 євро, в залежності від типу і складності втручання. Дані процедури вимагають високої кваліфікації хірурга, який повинен сформувати красиву форму грудей «з того, що є». У цю ціну, крім роботи лікаря, також включені медикаменти, витратні матеріали, анестезія і післяопераційне перебування в стаціонарі.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ?

В "Оксфорд Медікал Херсон" первинний прийом з консультацією хірурга - безкоштовний. Кожна жінка може записатися для отримання відповідей на питання про плановану операцію по зміні форми і розміру молочних залоз. Доктор-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Землянкін Олександр Олексійович допоможе вам зважити всі «за» і «проти», ознайомитися з методами проведення маммопластики, видами імплантів і типами наркозу.

Саме втручання не вимагає особливої ​​підготовки. Пацієнтці проводять заміри грудної клітини, визначають найбільш підходящий метод корекції, роблять фотографії «до». Після занурення в наркоз лікар приступає безпосередньо до операції, методика якої була визначена раніше.

Після завершення маммопластики пацієнтці накладається спеціальна пов'язка для підтримки знайденої форми грудей, після чого жінку переводять в стаціонар. Ми надаємо максимально комфортні умови реабілітації, адже саме психологічний настрой і післяопераційний догляд є чи не головними факторами в отриманні бажаного результату.

Записатися на безкоштовну консультацію до нашого фахівця можна по телефону 44 44 05.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом