Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Видалення родимок в

   На тілі кожної людини зустрічаються родимки. Вони можуть бути різних форм і розмірів. При цьому подібні утворення іноді виникають відразу після народження, а іноді - протягом життя. Незалежно від того, як давно у людини з'явилася родимка, в ряді ситуацій може виникнути необхідність її видалення. Це може визначити тільки лікар.

   Що являє собою родимка

   За фактом подібні утворення являють собою пігментовані плями або ж вузлики. Вони скупчення судин, невусних клітин або ж меланоцитів (клітин, в яких міститься мелатонін). Пігментні родимки зазвичай називають веснянками, а судинні - ангіонами. Вони можуть відрізнятися за кольором. Найбільш часто зустрічаються:

  • рожеві;
  • червонуваті;
  • коричневі;
  • чорні.

Форми родимок також різноманітні. Вони можуть бути як плоскими, так і «на ніжці». За розміром від 1 мм і більше. Великі новоутворення прийнято називати родимими плямами. Більшість подібних новоутворень доброякісні, вони можуть довгий час не викликати ніяких занепокоєнь у власника.

Будь-якій людині, на шкірі якого є подібні новоутворення, рекомендується періодично відвідувати лікаря. Спеціаліст може контролювати стан родимок, давати рекомендації по догляду за ними (наприклад, в літній час використовувати крем з підвищеним захистом від ультрафіолету). Також є ряд симптомів, котрі говорять про те, що необхідно в терміновому порядку звернутися до лікаря. Прямуйте до фахівця, якщо родимка:

  • змінюється в розмірі;
  • темніє або ж світлішає;
  • кровоточить;
  • з'явилися хворобливі відчуття, свербіж.

Ці симптоми можуть говорити про розвиток ряду захворювань. Іноді подібні зміни сигналізують про онкологію. Причини таких симптомів можуть бути різні: негативний вплив ультрафіолету, травми, інфекції.

   Чому родимки потрібно видаляти

   Визначити, чи є необхідність у видаленні родимки, може тільки лікар. Не варто намагатися виконати подібну маніпуляцію самостійно або ж у будь-якому салоні, де працюють люди без відповідної освіти. Це призведе тільки до негативних наслідків, можливі травми, розвиток злоякісності, занесення інфекцій.

Лікар може порекомендувати процедуру видалення в ряді випадків. Часто видаляють маленькі родимки (як висячі, так і плоскі). Також маніпуляція може бути рекомендована в разі, якщо утворення почало більшуватися. Це дозволяє своєчасно запобігти можливим ризикам. При цьому важливо розуміти, що в разі, якщо сталося ракове переродження, про видалення мови йти не може. Зараз використовуються різні методи видалення. Популярністю користується радіохвильовий метод.

   Видалення родимок в «Оксфорд Медікал»

   В нашому медичному центрі працюють досвідчені фахівці, які зможуть точно визначити, чи потрібно видаляти новоутворення конкретно у вашому випадку. Ми використовуємо радіохвильовий метод. У клініці встановлено апарат «Сургітрон», який гарантує безпеку і ефективність процедури.

Видалення відбувається досить швидко. Зазвичай процедура триває до півгодини, ніякої спеціальної підготовки від пацієнта не потрібно. Як правило, достатньо одного сеансу, щоб досягти потрібного результату. Ризик травматичності мінімальний, кровотечі не виникає. Процедура проводиться амбулаторно, тому ви зможете відправитися додому відразу ж після закінчення сеансу. Після видалення родимки наш фахівець направить тканини на гістологію. Це дозволить визначити, до якої категорії відноситься новоутворення - злоякісне або доброякісне.

Щоб записатися на прийом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Спеціаліст «Оксфорд Медікал» з радістю відповість на всі ваші запитання.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом