Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Рання діагностика раку прямої кишки в

У XXI столітті рак вже не вважається невиліковним захворюванням. Якщо виявити його на ранній стадії і своєчасно розпочати лікування, то є шанси повністю перемогти хворобу. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Херсон» є можливість провести ранню діагностику раку прямої кишки, що дозволить попередити розвиток метастаз і ускладнень.

СИМПТОМИ ЗЛОЯКІСНОЇ ПАТОЛОГІЇ

Рак прямої кишки спочатку може взагалі ніяк не проявляти себе. Симптоми часто нехарактерні, змащені і можуть походити на інші (НЕ злоякісні) захворювання:

 • виділення слизового, кровянистого, гнійного характеру - можуть бути виявлені на білизну або тільки під час дефекації;

 • синдром подразненого кишечника - спазми, порушення стільця, помилкові позиви до дефекації, відчуття постійної наповненості прямої кишки, навіть відразу після відвідування  туалету;

 • ознаки порушення прохідності кишечника - сильне хворобливе здуття, бурчання в животі, закрепи;

 • системні ознаки - млявість, апатія, блідість шкіри, схуднення, зниження апетиту.

Варто розуміти, що за одними лише симптомами визначити онкологічний процес не можна. Поліпи, дивертикули, геморой, актиномікоз та інші захворювання теж можуть проявлятися подібним чином. Тому ретельна діагностика просто необхідна.

ДІАГНОСТИКА РАКУ ПРЯМОЇ КИШКИ

Обстеження при підозрі на онкологію має бути комплексним. Ні в якому разі не можна ставити собі діагноз самостійно або здати аналізи і, побачивши якісь відхилення від норми, починати панікувати. Пам'ятайте, лікують не аналізи - лікують пацієнта. Діагностика складається з таких етапів:

 • опитування (збір анамнезу). Лікарю важливо розуміти умови життя, харчування, роботи пацієнта, а також наявність родичів з онкологічними хворобами;

 • пальцеве дослідження прямої кишки;

 • ректороманоскопія і фіброколоноскопії (проводиться спеціальним тонким ендоскопом з камерою на кінці, дозволяє лікарю детально розглянути кожен міліметр слизової);

 • УЗД, рентгенографія, КТ, МРТ;

 • визначення онкомаркерів;

 • загальний і біохімічний аналізи крові, коагулограма, ЕКГ та інші дослідження для визначення загального стану організму, складання прогнозів, підготовці до операції;

 • аналіз калових мас на наявність крові, лейкоцитів, неперетравленої їжі, а також - атипових клітин слизової оболонки.

Головним діагностичним методом при вже виявленої пухлини є біопсія з наступним гістологічним дослідженням. Це дозволяє визначити клітинну структуру новоутворення, від чого буде залежати подальше лікування.

ДЕ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ І ЛІКУВАННЯ?

При виникненні будь-яких підозрілих симптомів запишіться до лікаря клініки «Оксфорд Медікал Херсон». У нас є все, що потрібно для ранньої діагностики раку прямої кишки. Наш центр оснащений сучасною апаратурою, що дозволяє чітко візуалізувати всі тканини і органи. Апарати ультразвукової діагностики - і все це за цілком доступними цінами.

У нас немає черг, тому що прийом ведеться за попереднім записом. Ви не зіткнетеся зі знайомими і не піддасте себе ризику щось підхопити, чекаючи в натовпі людей, як це зазвичай буває в поліклініках.

Наші фахівці проводять лікування тільки за стандартами доказової медицини і не призначатимуть непотрібні препарати або процедури. Комфортна психологічна обстановка і впевненість в якості отримуваних послуг - це вже половина шляху до перемоги над раком!

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Евгения 10-12-2021 Алина Игоревна - грамотный опытный специалист, который прекрасно разбирается в вопросе и доступно объясняет ситуацию. И безболезненно проводит лечение, что немаловажно.

отделение: Проктологія

Татьяна 20-11-2020 Хочу выразить благодарность Алине Игоревне! Очень деликатно и профессионально решила мою проблему со здоровьем, быстро и безболезненно провала операцию, дала максимально чёткие и подробные инструкции к скорейшему выздоравлению! Большая умничка!

отделение: Проктологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом