Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Інфрачервона коагуляція при лікуванні геморою в

Геморой приносить багато дискомфорту і суттєво погіршує якість життя пацієнтів. Цю «делікатну» проблему не тільки не обговорюють в суспільстві - з нею часто навіть соромляться йти до лікаря, чому втрачають час і запускають хворобу. Тепер одними мазями і свічками вже не обійтися. Але вихід є! У клініці «Оксфорд Медікал Херсон» застосовується сучасний метод лікування геморою, за допомогою якого з'являється шанс позбутися від хвороби за все за одну процедуру - інфрачервона коагуляція.

ПРИНЦИП РОБОТИ МЕТОДУ

Принцип інфрачервоної фотокоагуляції полягає у впливі ІК-променів, що випускаються світлодіодом. Інструмент підноситься до ніжки гемороїдального вузла (до самого його заснування). Теплові промені, що випускаються коагулятором, буквально руйнують судини усередині ніжки, від цього живлення вузла припиняється і він швидко відмирає.

Сам коагулятор складається з блоку живлення, зручною ручки і кварцового світлодіода з полімерним покриттям на кінці. Принцип роботи досить простий:

  • електрична енергія перетворюється в світлодіоді в світлову;

  • полімерне покриття світлодіода надає ефект лінзи, концентруючи потік і направляючи його суворо в потрібну точку (в ніжку гемороїдального вузла);

  • настройки апаратури дозволяють виставити час впливу від 0,5 до 3 секунд;

  • зустрічаючи опір живих тканин, світлова енергія перетворюється в теплову (інфрачервону);

  • під впливом інфрачервоного променя тканини коагулюються, судини згуртовуються, від чого кров у вузол більше не надходить.

ПЕРЕВАГИ ІНФРАЧЕРВОНОЇ КОАГУЛЯЦІЇ

Метод інфрачервоної коагуляції гемороїдальних вузлів має безліч незаперечних переваг:

  • повна безболісність, не вимагає анестезії і тим більше загального наркозу;

  • проводиться амбулаторно (пацієнт може відразу після процедури йти додому, займатися своїми справами, вести звичний спосіб життя);

  • займає не більше 30 хвилин - за цей час можна коагулювати відразу кілька вузлів;

  • немає крові, шрамів, дискомфорту, реабілітації, ускладнень;

  • немає контакту інструменту з живими тканинами, завдяки чому немає ризику «занести» будь-яку інфекцію.

Пацієнти, що пройшли через цю мікро-операцію в медичному центрі «Оксфорд Медікал Херсон», відзначають, що навіть прийом у стоматолога є більш хвилюючим і дискомфортним, ніж фотокоагуляція гемороїдальних вузлів. Єдиний «неприємний» момент - необхідність очищення прямої кишки за допомогою клізми за дві години до процедури.

Також варто відзначити, що стовідсоткової гарантії одужання інфрачервона коагуляція не дасть. По суті, вона бореться із вже існуючою проблемою - випалими гемороїдальними вузлами. Тобто, без зміни способу життя, підвищення загальної активності, дієтотерапії геморой через кілька років може розвинутися знову.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ У «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХЕРСОН»

Якщо вас турбує геморой або інші патології прямої кишки, запишіться до фахівця клініки «Оксфорд Медікал Херсон». У нас передбачено все необхідне для комфортного і ефективного лікування. При необхідності, ми проведемо вичерпну діагностику і підберемо оптимальні процедури. Лікар не залишить вас наодинці з проблемою - ви отримаєте повну консультацію і детально розписане лікування, в тому числі рекомендації по харчуванню.

Прийом ведеться за попереднім записом, так що ви не зіткнетеся з чергами або небажаними знайомими. Доступні ціни, зручне розташування, відповідальне ставлення до асептики і антисептики, кваліфіковані ввічливі лікарі, лікування за стандартами доказової медицини - ось що ви отримаєте, звернувшись в нашу клініку.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Евгения 10-12-2021 Алина Игоревна - грамотный опытный специалист, который прекрасно разбирается в вопросе и доступно объясняет ситуацию. И безболезненно проводит лечение, что немаловажно.

отделение: Проктологія

Татьяна 20-11-2020 Хочу выразить благодарность Алине Игоревне! Очень деликатно и профессионально решила мою проблему со здоровьем, быстро и безболезненно провала операцию, дала максимально чёткие и подробные инструкции к скорейшему выздоравлению! Большая умничка!

отделение: Проктологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом