Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лігування латексними кільцями в

Розроблено безліч методик хірургічного лікування геморою. Лігування латексними кільцями - одна з найбільш простих і доступних операцій. Найбільшої ефективності можна досягти, застосовуючи технологію на 1-3 стадіях хвороби. Більш ніж в 85% випадків вдається повністю позбутися від геморою за все за одну процедуру.

СУТЬ МЕТОДУ

Принцип маніпуляції полягає в накладенні на ніжку гемороїдального вузла спеціальних тугих латексних кілець. Вони перетискають кровоносні судини, які живлять кішківник , внаслідок чого повністю припиняється харчування вузла, він згодом відмирає і відпадає разом з накладеним на нього латексним кільцем. На місці шишки залишається лише невеликий рубець, який не приносить дискомфорту пацієнтові і лише в рідкісних випадках вимагає застосування місцевих антисептиків.

Існує два види лігування латексними кільцями:

  1. Механічний. Застосовується спеціальний аноскоп, в який вставляється лігатор з попередньо накладеними на нього еластичними кільцями. За допомогою спеціального затиску вузол втягується всередину інструменту. Рукоятка, що є одночасно пусковим гачком, скидає кільця з інструменту на основу гемороїдального вузла. При роботі з таким обладнанням у лікаря зайняті обидві руки, а під час процедури повинен бути присутнім асистент.

  2. Вакуумний. Принцип накладення лігатур залишається таким же, як і при використанні механічного лігатора. Різниця полягає лише в способі затягування вузла всередину інструменту - це відбувається за допомогою спеціального аспіратора з можливістю регулювати тиск. Вузол буквально «засмоктується» всередину. У лікаря залишається вільною одна рука (адже йому не доводиться користовуватися затискачем), завдяки чому він може працювати один, без асистента.

Не можна сказати, який метод краще, а який гірше. За своєю ефективністю вони обидва однакові. Різниця лише в необхідності асистування і різниці в ціні самого обладнання.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є малоінвазивної процедурою - тобто, не порушується цілісність слизової, не відчиняються ворота для потрапляння інфекції. Також є й інші незаперечні переваги:

  • проводиться амбулаторно - пацієнт відразу після процедури може йти додому і вести звичний спосіб життя;

  • маніпуляція займає всього 15 хвилин;

  • безболісність, порівнянна з дискомфортом - в деяких випадках показано застосовувати місцеву анестезію;

  • не вимагає ніякої спеціальної підготовки.

Серед недоліків варто відзначити, що процедура впливає лише на слідство хвороби - збільшені гемороїдальні вузли, але не на причину, що приводить до їх розростання. Тому через кілька місяців або навіть років геморой може розвинутися знову. Для профілактики рецидиву, крім операції, необхідно налагодити харчування і змінити спосіб життя.

ДЕ КРАЩЕ ВИЛІКУВАТИ ГЕМОРРОЙ?

Геморой є «делікатною» проблемою, про яку не прийнято говорити в суспільстві. Тому краще всього провести процедуру лігування латексними кільцями в клініці «Оксфорд Медікал Херсон». Прийом ведеться за попереднім записом, що виключає утворення черг і повністю нівелює ризик небажаних зустрічей.

У нас працюють досвідчені лікарі, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Клініка оснащена всім необхідним обладнанням, в тому числі для діагностики та операцій. Сучасні маніпуляційні, ввічливий персонал, вичерпні консультації, підтримка після проведення втручання - все це допоможе вам позбавитися від геморою раз і назавжди.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Евгения 10-12-2021 Алина Игоревна - грамотный опытный специалист, который прекрасно разбирается в вопросе и доступно объясняет ситуацию. И безболезненно проводит лечение, что немаловажно.

отделение: Проктологія

Татьяна 20-11-2020 Хочу выразить благодарность Алине Игоревне! Очень деликатно и профессионально решила мою проблему со здоровьем, быстро и безболезненно провала операцию, дала максимально чёткие и подробные инструкции к скорейшему выздоравлению! Большая умничка!

отделение: Проктологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом