Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Клиника Оксфорд Медикал Херсон. Врачи

Кривицька Галина Олександрівна
Лікар гінеколог: Кривицька Галина Олександрівна
Лікар гінеколог

информация о враче

2003-2009рр. - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», диплом лікаря з відзнакою.

2009-2012рр. - інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгіївського, м. Сімферополь, лікар-спеціаліст за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Серпень-вересень 2012р. - лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення КП «Міська лікарня №4», м.Севастополь.

2012-2014рр. - клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

2014-2017рр. - лікар акушер-гінеколог з надання невідкладної допомоги КП «Білозерська ЦРЛ», пгт. Білозерка Херсонської області.

2014-2018рр. - заочний аспірант кафедри акушерства і гінекології №1 Тернопільського ДМУ імені І.Я. Горбачевського.

З грудня 2015 р. - лікар акушер-гінеколог ММЦ «Оксфорд Медікал» у м.Херсон.

Травень 2016р. - передатестаційний цикл по спеціальності акушерство і гінекологія на базі Одеського національного медичного університету.

Червень 2016р. - присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом акушерство і гінекологія.

З жовтня 2016р. - лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення Дар'ївської багатопрофільної лікарні №10 філії Центру охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України в Херсонській області.

Червень 2017р. - передатестаційний цикл з акушерства та гінекології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Червень 2018 р. - дострокове присвоєння І кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.

Червень 2019 р. - захист кандидатської дисертації з акушерства та гінекології.

Червень 2020р. - дострокове присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології.


2012-2013рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: ІІ Міжнародний конгрес з інфузійної терапії (м.Львів), «Медико-соціальні проблеми педіатрії, акушерства та гінекології» (м.Тернопіль), «Внутрішня патологія в акушерстві та гінекології» (м.Тернопіль), «Патологія шийки матки» (м.Тернопіль), «Школа тромбопрофілактики» (м.Тернопіль);
- майстер-клас «Алгоритм надання допомоги при невідкладніх терапевтичних станах, Особливості проведення серцево-легеневої та мозкової реанімації у вагітних» (м.Тернопіль);
- початковий курс «Сучасні аспекти планування сім'ї» (м.Тернопіль).


2014-2019рр. - участь:

- в науково-практичних конференціях: «Зупинити епідемію серцево-судинна катастроф» (м.Херсон), «Репродуктивні аспекти в медицині молочної залози» (м.Київ), «Нові аспекти репродукції» (м.Миколаїв);

- майстер-клас «Патологія шийки матки» (Одеський національний медичний університет, м Херсон).

- XXI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука» (м.Одеса).

- Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики» (м.Івано-Франківськ - Яремче).

- Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику» (м.Тернопіль).

- Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Репродуктивне здоров'я в Україні: тенденції, досягнення, виклики та пріоритети» (до 90-річчя академіка Грищенко В.І., м.Київ).


Автор 11 статей та тез по акушерству та гінекології, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних виданнях. Винахідник 2 патентів на корисну модель в області акушерства та гінекології.

Володіння німецькою та англійською мовами.


показать полный текст
 

отзывы
Аня 11-02-2021 Спасибо огромное Галина Александровна за ВСЕГДА внимательный и профессиональный приём, и за то что помогли, теперь только к Вам на приём! Очень и очень Всем рекомендую!!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом