Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Лікування алергічного дерматиту в

Існують різноманітні захворювання шкіри, з якими людина може зіткнутися протягом життя. Одне з них - алергічний дерматит. Воно може розвинутися тільки у тих людей, які страждають від особливої ​​чутливості до різних алергенів. Як і інші форми дерматиту, така хвороба потребує спеціального лікування. Якщо не приділяти даному питанню достатньо уваги, ситуація може погіршитися. Лікарі клініки «Оксфорд Медікал» у Херсоні зможуть підібрати для вас відповідні методи боротьби з хворобою.

Особливості алергічного дерматиту

Таке захворювання є однією з форм алергії. Протягом життя вона може виникати у людини в різних видах (наприклад, в астматичних проявах), а не тільки в формі дерматиту. Точно визначити, що саме викликало подібну реакцію організму, може бути складно. Для цього необхідно здати алергічні проби.

У алергічного дерматиту є одна особливість: він може виникнути через тривалий час після контакту з подразником. Таким чином, визначити причину проблеми стає ще складніше. Серед поширених подразників - хімічні речовини і елементи, шерсть тварин, різноманітні рослини. Регулярне спостереження за станом здоров'я дозволяє вчасно помітити реакцію організму і вжити необхідних заходів. Якщо у людини немає схильності до алергії, шанс, що у нього виникне подібна проблема, мізерно малий. Коли пацієнт, який не схильний до алергій, зауважує ознаки алергічного дерматиту, це може говорити про наявність інших захворювань.

Симптоматика алергічного дерматиту

Побачити алергічний дерматит досить просто. Для цього не потрібно навіть бути лікарем: досить спостерігати за станом шкіри людини. Для такої форми дерматиту характерні почервоніння, папули, набряклості, висипання. Як правило, вони виникають на тих ділянках шкіри, які контактували з алергеном найбільш інтенсивно. При цьому висипання можуть поступово поширюватися. Також вони можуть трансформуватися в ранки. При відсутності лікування алергічний дерматит переходить в екзему.

Крім появи висипання і почервоніння про даної хвороби можуть говорити такі симптоми:

  • набряки;
  • свербіж;
  • печіння.

Будь-який з цих симптомів є приводом для звернення до дерматолога. Тільки фахівець зможе точно визначити ваш діагноз.

Лікування алергічного дерматиту в «Оксфорд Медікал»

У медичному центрі працюють досвідчені фахівці, які розбираються у всіх видах шкірних захворювань. Ми уважно ставимося до питання постановки діагнозу, тому ретельно проводимо обстеження. Це дозволяє виключити інші захворювання, визначити форму дерматиту. У нас є все необхідне обладнання для діагностики. У деяких випадках для постановки діагнозу досить первинного огляду пацієнта і ознайомлення з клінічною картиною. Також часто лікарі рекомендують здати алергічні проби, щоб точно визначити подразник.

Після постановки діагнозу складається індивідуальний план лікування. На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних методів вважається десинсібілізруюча терапія. Також пацієнтові може бути рекомендована спеціальна дієта. Часто алергікам необхідно виключати зі свого раціону ряд продуктів, щоб позбутися від проявів дерматиту.

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам за номером телефону - 70 83 70. Також ви можете зв'язатися з нами, використовуючи будь-який месенджер. Наші фахівці допоможуть вибрати зручний час для прийому.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Тетяна 08-04-2022 Хочу висловити велику подяку лікарю Шахман Олександрі Миколаївні. В такий нелегкий для всіх час, приїхала на прийом тільки заради моєї дитини. Уважна, чуйна людина. Гарний спеціаліст.

отделение: Дерматологія

Елена 12-01-2022 Здравствуйте. Хочу выразить огромную благодарность врачу дерматологу Кондратюк Александре Борисовне! Обращаемся постоянно, всегда внимательно выслушает проблему, осмотрит, компетентно поставит диагноз и назначит действенное лечение, без ненужных лишних лекарств! Врач стала уже нашим, можно сказать семейным, всегда едем только к ней! Долго искали хорошего, грамотного и что немаловажно доброго и отзывчивого врача. Спасибо

отделение: Дерматологія

Юлия 11-10-2021 Хочу поблагодарить, доктора Калиниченко Алёну Юрьевну. Огромное спасибо, за помощь ,за отзывчивость ,вообщем очень хороший человек и доктор!

отделение: Дерматологія

Наталия 10-06-2020 Спасибо Алене Юрьевне ! Мы пришли с проблемой угревая сыпь у подростка. Специалист сделал чистку лица. У дочери на второй день даже следа не осталось после чистки : лицо не воспаленное, нет красноты и не было воспаленных гнойных точек (кожа у нас чувствительная и тонка). У нас был опыт чистки лица у косметологов очень известных в городе Херсоне. Так после их чистки прыщи, краснота и воспаления у нас держались не меньше двух недель. Да, и еще мы столкнулись с аллергической реакцией на косметику в салоне Акварель города Херсона ( это конечно индивидуально), но косметолог категорически отказалась помочь устранить последствия. Нам даже не позвонили и не поинтересовались, как мы справились.Спасибо большое за профессионализм!!!Рекомендую от души.

отделение: Дерматологія

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом