Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Абдомінопластика в

Бажання милуватися своїм відображенням у дзеркалі, красиво виходити на фотографіях і подобатися протилежній статі цілком природно, як для жінок, так і для чоловіків. Люди часто звертаються до пластичних хірургів з метою прибрати з живота зайві шкірні складки і жирові відкладення, зробити його плоским і підтягнутим. Така операція називається абдомінопластика (від латинського abdomen - живіт).

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Абдомінопластика проводиться не тільки в естетичних цілях. Зайва шкіра і жир здатні провокувати проблеми зі спиною, серцево-судинні захворювання, діабет другого типу і інші патології. Ось основні показання для проведення операції:

 • люди, різко схудлі на кілька кілограм, відчого на животі утворився так званий шкірний «фартух»;

 • пацієнти з жировим «поясом», найчастіше викликаним ендокринними захворюваннями;

 • бажаючі позбутися від вікових змін шкіри, розтяжок;

 • пацієнти з наслідками пупкової грижі, розбіжності м'язів живота.

Варто розуміти різницю між абдомінопластика і ліпосакція. Обидві вони відносяться до пластичної хірургії. Але перша спрямована саме на формування естетично красивого живота, а друга проводиться з метою боротьби із зайвою вагою. У ряді випадків ліпосакцію і пластику живота проводять одночасно або послідовно.

ВИДИ ПЛАСТИКИ ЖИВОТА

Абдомінопластика об'єднує в собі групу операцій різного ступеня просторості і травматичності:

 1. Мініабдомінопластіка. Проводиться в разі незначного надлишку шкірно-жирових структур. В цьому випадку надлишковий жир усувається через проколи близько пупка, зайва шкіра - через невеликий розріз в надлобковій зоні. Операція малотравматичная, відновлення - швидке.

 2. Середня пластика. Показана при значному обвисанні шкірного «фартуха». В цьому випадку горизонтальним надлобковим розрізом обійтися не завжди виходить, тому застосовують також вертикальний. Реабілітація займе більше часу.

 3. Повна пластика живота. Показана пацієнтам з великою кількістю зайвого жиру і обвислій шкіри. Часто під час операції не обмежуються тільки животом - надлишки тканини видаляють ще й з боків, спини, сідниць. Часто поєднується з ліпосакції. Відновлення тривале, хворобливе, вимагає від пацієнта більш ретельного догляду і дотримання призначень.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ АБДОМІНОПЛАСТИКА?

Якщо ви плануєте поліпшити естетику живота шляхом пластичної операції, запишіться на консультацію до нашого фахівця. Прийом проводиться без черг, так що ви будете позбавлені від ризику небажаних контактів. Лікар проведе огляд, збере анамнез, вирішить доцільність саме оперативного втручання (в ряді випадків можна обійтися НЕ хірургічними методами).

Якщо операція все-таки схвалена, пацієнту потрібно пройти деякі обстеження для розуміння загального стану його організму і виключення можливих протипоказань (аналізи крові, ЕКГ, УЗД внутрішніх органів). Сама операція складається з декількох етапів:

 • занурення пацієнта в наркоз;

 • підготовка операційного поля;

 • нанесення розмітки, за якою відбуватимуться розрізи;

 • безпосередньо, операція з видаленням надлишкової тканини;

 • ушивання рани косметичним швом;

 • накладання спеціальних компресійних пов'язок.

Абдомінопластика проводиться в умовах повноцінної операційної з сучасним обладнанням, установкою подачі газового наркозу, під контролем досвідченого анестезіолога, з дотриманням всіх правил асептики і антисептики. Пробудження після наркозу і перші дні реабілітації проходять в комфортабельних палатах. Лікарський і середній медперсонал уважний і чемний, адже половина успіху операції залежить від психологічного стану пацієнта.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом