Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Видалення папілом в

   За статистикою, носіями ВПЛ є близько 90% дорослих людей. У світі відомо понад сімдесят штамів цього вірусу. Далеко не всі вони небезпечні. Деякі форми захворювання протікають безсимптомно, тоді як інші призводять до появи новоутворень, які отримали назву папіломи. Вони виглядають не естетично, можуть створювати незручності, провокувати інші проблеми, наприклад, подальший розвиток хвороби. Тому може виникнути необхідність у видаленні.

Як виглядають папіломи

   Візуально подібні новоутворення нагадують бородавчасті потовщення, які складаються з вузликів. Як правило, вони розташовані на еластичній ніжці. Середній розмір такого утворення - від 1 до 5 мм (зустрічаються і більші). Як правило, у них коричневий відтінок, також може бути бежевим, тілесним. Папіломи найчастіше доброякісні, але зустрічаються і злоякісні форми. Точно визначити вид може тільки лікар.

Серед найбільш частих причин зараження:

  • контакт з людиною, який вже заражений;
  • відвідування лазень, басейнів;
  • порушення використання стоматологічних або манікюрних інструментів;
  • порізи, подряпини, рани на шкірі.

Найбільш часто вірус розвивається у людей зі слабким імунітетом. До його прогресуванню може привести загальний стан організму, тривалі стреси, занепад сил.

Особливості видалення папілом

   Тільки лікар може визначити, чи потрібно видаляти новоутворення. Важливо розуміти, що провести видалення можливо тільки в тому випадку, якщо папілома не збуджена. Це можна буде виявити під час огляду. Існують і інші протипоказання до проведення маніпуляцій, наприклад, епілепсія, цукровий діабет, ряд шкірних захворювань у гострій стадії. Особливої ​​уваги потребує видалення злоякісних утворень.

Сучасна медицина пропонує різні методи видалення:

  • лазерний;
  • хірургічний;
  • радіохвильовий
  • електрокоагуляція;
  • кріодеструкція.

У клініці «Оксфорд Медікал» у Херсоні використовується радіохвильовий метод. Він вважається одним з найбільш сучасних і результативних, до того ж, практично безболісним.

Видалення папілом в «Оксфорд Медікал»

   У медичному центрі використовується радіохвильова технологія із застосуванням апарату «Сургітрон». Це особливий тип приладу, який дозволяє не просто видалити утворення, а й надати додатковий стерилізуючий ефект. Таким чином, ризик можливих ускладнень, запалень і хворобливих відчуттів істотно знижується, загоєння відбувається набагато швидше. Це безпечна технологія, після якої на шкірі не залишається шрамів, слідів. Підходить для застосування на всіх ділянках тіла.

Процедура проходить досить просто і займає не більше двадцяти хвилин. Часто лікар рекомендує видалення відразу після огляду, тому що для маніпуляції не потрібно спеціальної підготовки. Пацієнтам з високою чутливістю може бути рекомендована місцева анестезія, яка дозволяє повністю уникнути хворобливих відчуттів.

Відразу після видалення папіломи ви зможете відправитися додому. Досить дотримуватися простих рекомендацій: в перший час після маніпуляції необхідно уникати контакту обробленої ділянки шкіри з водою і різними засобами. Також не варто чіпати скоринки, слід дочекатися їх загоєння (вони відпадуть природним чином).

Щоб записатися на прийом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним чином. Спеціаліст центру проконсультує вас по всіх хвилюючих питань. Точна вартість видалення папілом залежить від їх виду і кількості.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом