Шановні пацієнти!
Ми залишаємось на зв'язку! Телефонуйте та пишіть на Вайбер за номером 0679719140.
Або залишайте заявку на сайті.

Видалення бородавок в

Така проблема, як бородавки, дуже поширена. З нею стикаються чоловіки і жінки різного віку. Прийнято вважати, що бородавки не є небезпечними для життя і здоров'я людини. Однак, щоб уникнути можливих ризиків, краще заздалегідь відвідати фахівця і видалити бородавки, якщо в цьому є необхідність.

Чому виникають бородавки

Візуально таке новоутворення виглядає, як невелика пляма білого кольору. У деяких випадках може темніти. Воно досить однорідне, відчувається, ніби в ньому є ущільнювач. Розмір такого новоутворення може коливатися від 1 мм і більше. Бородавки можуть мати як гладку поверхню, так і шорстку. Зустрічаються як поодинокі новоутворення, так і множинні, розташовані поруч один з одним. Також зустрічаються нашарування.

У більшості випадків бородавки провокує один зі штамів ВПЛ. З цим захворюванням стикаються багато людей. Також до їх розповсюдження може привести загальне падіння імунітету, стресові ситуації, неправильний спосіб життя, проблеми зі шкірою.

Незалежно від того, що привело до появи бородавки, слід звернутися до лікаря. Такі утворення мають доброякісний характер, але це не означає, що вони не потребують медичного контролю.

Чим небезпечні бородавки

Популярна думка, що, так як це утворення доброякісне, воно абсолютно безпечно для людини. Однак, це не зовсім так. Наявність бородавок вже може говорити про те, що ВПЛ стрімко прогресує. Якщо новоутворення продовжують поширюватися, в деяких випадках це говорить про посилювання ситуації, погіршення загального стану здоров'я.

Бородавки виникають на різних частинах тіла, включаючи руки. Тому часто люди випадково ушкоджують їх. Пошкодження, в свою чергу, призводять до запалень, появі гною, хворобливих відчуттів. Все це може спровокувати серйозні проблеми, включаючи ризик онкології.

При цьому ні в якому разі не можна намагатися видаляти бородавки самостійно. Це може привести до тих же самих наслідків, що і випадкові пошкодження: запалення, гній, больові відчуття. Також не варто звертатися в різні салони, де працюють люди без медичної освіти. Видаляти бородавки можна тільки в клініках. Досвідчений лікар зможе зрозуміти, чи є необхідність в подібній маніпуляції, і провести її максимально безпечно для здоров'я пацієнта.

Видалення бородавок в «Оксфорд Медікал»

Перше, що варто зробити при виявленні бородавки - звернутися до лікаря. Краще не чекати тривожних симптомів, а відразу прийти до фахівця. Він зможе охарактеризувати новоутворення, визначити його тип. Є ряд симптомів, які повинні викликати підвищене занепокоєння у пацієнта:

  • пошкодження бородавки;
  • хворобливі відчуття при дотику до неї;
  • зміна форми або кольору новоутворення;
  • стрімке поширення бородавок.

У більшості випадків лікарі рекомендують видалити нововообразованія. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» використовується сучасна радиоволновая технологія. Ми застосовуємо апарат «Сургітрон». Цей прилад дозволяє видалити бородавку безболісно, ​​на шкірі не залишається ні шрамів, ні рубців. Вся маніпуляція зазвичай займає не більше двадцяти хвилин. Особливість апарату «Сургітрон» полягає в тому, що він дозволяє швидко видалити бородавки і додатково стерилізувати ділянку шкіри. Це знижує ризик появи нових утворень і прискорює процеси загоєння.

Щоб записатися на прийом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Спеціаліст клініки докладно розповість про всі особливості даної процедури.

( Рейтинг: 0, голосов: 0 )

отзывы
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Акции
актуальная информация

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом